головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
  Транспорт.

Якщо в поїздці ви збираєтеся брати на прокат машину або мотоцикл, заздалегідь отримайте міжнародні права. Хоча в багатьох країнах ви зможете взяти машину по українських правах, якщо вас зупинить поліція, то хабарі або штрафи будуть від 100 доларів.
У країнах, що розвиваються, коли дають на прокат машину або мотоцикл, просять залишити паспорт. Для цієї мети краще брати із собою внутрішній паспорт, адже якщо щось трапиться, вам всеодно захочеться повернутися додому, але без закордонного паспорта це буде важко.
Перед тим, як брати на прокат машину або мотоцикл, обов'язково перевірте зовнішній вигляд і технічний стан. Докладно запишіть на бланку контракту всі несправності й змусьте співробітника агентства прокату поставити підпис.
Кожний другий турист, що брав машину на прокат у Туреччині, скаржиться, що його, через недосвідченість, змусили платити за нібито ним розбиті дзеркала, подряпані двері й т.д. Якщо ж всі несправності були заздалегідь зазначені в контракті - цього не трапиться.

Головне – пам’ятайте: якщо виник конфлікт із власником прокату, сміливо дзвоніть в поліцію. Адже він, напевно, не захотів платити податки з отриманих з вас грошей і, відповідно, нічого офіційно не оформляв. Поліцію ж боятися не треба, тому що навіть якщо й щось трапиться, то завжди можна зажадати присутності консула.

 
  В аеропорту.

Приїдьте в аеропорт заздалегідь. Пам’ятайте - найкращі місця в літаку дістаються тому, хто приїхав першим. Гарні місця знаходяться у передній частині салону. Там свіже повітря, швидше й краще обслуговування, немає черги в туалет. Якщо у вас багато важкої (більше 3-4 кг) ручної поклажі, не варто відразу показувати її співробітникові check-in. Нехай проводжаючі або супутники поки потримають її за вас. Велика ймовірність, що вас попросять доплатити за перевагу, змусять здати сумку в багаж і т.д. Не хвилюйтеся, що вас не пустять із нею в літак!

Навіть якщо літак абсолютно переповнений і злий стюард не буде вас пропускати - здасте її в багаж прямо в літаку. Зате ваша сумка полетить на VIP місці (зверху на іншому багажі).

Інтимна порада: туалет в аеропорту майже завжди кращий і чистіший, ніж туалет в літаку.
Ніколи не заходьте на посадку раніше, ніж за 15-20 хвилин до рейсу. І навіть тоді дочекайтеся, коли скінчиться черга. Не послухаєтеся - замість приємної прогулянки по duty free або відпочинку в кафе будете спочатку сидіти в скляному загоні, потім довго штовхатися з речами в руках, а потім хвилин 10-20 сидячи в літаковому кріслі в задушливому салоні без вентиляції чекатиме інших пасажирів або чого-небудь ще.
Якщо має бути довгий переліт, обов'язково купіть в дорогу кілька фруктів або сендвічів. Можна взяти пляшку мінеральної води.
В автобус треба сідати останнім, щоб вийти першим.

Газети й журнали краще брати вже при вході в літак. Потім може не вистачити.

 
  У літаку.

Коли всі пасажири розсядуться, в станьте й пройдіть у кінець салону. Якщо є вільний ряд із трьох-чотирьох крісел - пересядьте туди. Сядьте на центральне крісло й покладіть що-небудь на сусіднє. Як тільки літак злетить, ви зможете підняти ручки крісел і лягти спати. У цьому випадку навіть 14-ти годинний переліт пройде для вас майже непомітно. Із цього правила є виключення: спочатку перевірте, що ручки між кріслами взагалі піднімаються.
Черга в туалет швидко росте після їжі. Не хочете стояти в проході 10 хвилин - скористайтеся туалетом перед їжею або коли черга розсмокчеться.
Відразу попросіть в стюардеси ковдру й подушку. Потім їх усі розберуть. Подушка добре лягає під поперек, а під ковдрою летіти затишніше.

У літаку в усіх злегка опухають ноги. Це пов'язане зі зміною тиску й обмеженням кровообігу в ногах через постійне сидіння. Хочете не втомитися від перельоту - відразу зніміть взуття.
При тривалих перельотах дуже важливо періодично ходити й робити зарядку. Особливу увагу приділіть ногам, спині, плечам і шиї. І не соромтеся інших пасажирів. Вони обов'язково підуть за вашим прикладом.
Алкоголь значно утрудняє переліт. Не варто пити по 50 грам, щоб краще спати. З алкоголем спати буде набагато гірше. Уже якщо пити в літаку, то в гарній компанії, багато й під закуску. В останні роки курити на міжнародних рейсах суворо заборонено. Не перевіряйте туалети на якість протидимових детекторів. Особливо на рейсах іноземних компаній. Інші перевірили до вас. Детектори працюють, а штраф платити величезний.







 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини