Тернопіль - Тшебніца - Берлін - Амстердам - Кейкенкоф - Гаага - Дрезден - Вроцлав - Тернопіль

( 7 днів, 3750 км.)


 

1 день, субота

Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи біля готелю “Тернопіль” - 05:00 виїзд до Польщі.

Приєднання туристів у Львові, паркінг торгівельно-розважального комплексу King Cross Leopolis ( гіпермаркет Ашан) о 07-30.

Приїзд у Вроцлав. Поселення у готель відвідування аквапарку. Вроцлавський Аквапарк - це сучасний, багатофункціональний спортивний і рекреаційний об'єкт, який виправдає очікування найбільш вимогливих клієнтів. Незалежно від Ваших сподівань: сильних вражень або відпочинку Вроцлавський Аквапарк - це ідеальний вибір. Вроцлавський Аквапарк - це чотири пов'язані з собою зони: • рекреаційні басейни; • зона саун і wellness; • клуб фітнес; • спортивний басейн. Ці зони доповнює, а точніше об'єднує, гастрономія - з ресторанами, кафетеріями і бістро.( 3 год включено до вартості туру).Ночівля.

 

2 день, неділя

Сніданок, виселення із готелю. Переїзд до Берліну. Оглядова екскурсія  (включена до вартості туру) Запрошуємо побачити Берлін, який дбайливо зберігає подарунки століть і зі смаком поєднує їх із сьогоденням: могутній Рейхстаг, витончений палац Шарлоттенбург, величний Берлінський собор, колона Перемоги, увінчана статуєю богині Вікторії, і  візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота. Вільний час. 

 Для бажаючих  пропонується факультативна екскурсія до зоопарку - найбільшого у Європі  (https://www.zoo-berlin.de) (дорослі – 15 є. діти до 16 років – 10) та одного з найбільших зоологічних садів в світі, Zoologischer Garten: ставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини. Недаремно мешканці столиці стверджують: «Не знає Берліна той, хто не був в Берлінському зоопарку».

Для всіх любителів шопінгу рекомендуємо відвідати торговий центр «Wilmersdorfer Arcaden» http://www.wilmersdorfer-arcaden.de  вільний час.  О 20:30 виїз із Берліну. Нічний переїзд до Амстердаму.

 

3 день, понеділок

Приїзд у Амстердам близько 09-00. Оглядова екскурсія по місту (включена до вартості туру). Старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і відомий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно! Вільний час. Поселення у готель. Ночівля.

4 день, вівторок

Сніданок. Вільний день в Амстердамі.

Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати парк квіткової розкоші - «Кейкенкоф» (дорослі – 30 є. діти до 12 років – 18 )- Одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, поверхнею яких ковзають лебеді, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти. Квіти скрізь - на клумбах, в павільйонах і оранжереях, і навіть на оточуючих парк полях. І все - таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п'янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії ! Їдемо на прийом до королеви в «Місто королівського двору - Гаагу» - політична столиця Нідерландів, «місто - резиденція», королеви Беатрікс Оранської - Нассау. Гордістю і славою міста є Вайвер - водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги... Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження..

У вільний час пропонуємо побачити всю Голландію за годину... Відвідування дивовижного парку «Madurodam» (дорослі – 23 є Діти до 12 років – 15є) - Голландія в мініатюрі. Це найменше «місто» в країні, варто десь в Голландії з'явитись якій-небуть архітектурній новинці, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти! А далі запрошуємо відвідати «Королівський пляж Схевенінген» відомий курорт на березі Північного моря, який є найпопулярнішим в країнах Бенілюксу! Вільний час.  Переїзд до готелю. Поселення. Ночівля

 

5 день, середа

Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд у Дрезден.

Оглядова екскурсія стародавньою  столицею Саксонії  (включена до вартості туру), яка розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю цієї  площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Розкішний Цвінгер  із неперевершеними колекціями, резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс.

Відвідування Дрезденської картинної галереї (дорослі 15 є діти до 16 років 13є) http://www.dresdengallery.com  , де знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта.

Вільний час, чудова можливість здійснити покупки. О19:00 збір групи,о 19:15 виїзд із Дрездена.  Переїзд, поселення у готель на території Польщі. Ночівля..

 

6 день, четвер

Сніданок. Виселення із готелю. Оглядова екскурсія поВроцлаву(включена до вартості туру). Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. З кожнем новим правителем змінювалася культура та архітектура, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одра блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав…Вільний час. Переїзд у Шожув відвідування паркурозваг «Веселе містечко». Прекрасно розважитися всією сім’єю можна в, так званих, «Веселих містечках» (пол. Wesole Miasteczko). Це польські парки розваг, де зібрані всілякі атракціони. Одне з популярних «Веселих містечок» у Польщі знаходиться в місті Хожув

У цьому Парку Розваг кожен знайде щось для себе: є там і бочка сміху, і кімната кривих дзеркал, а також Велика Зірка (Чортове Колесо) – найбільша карусель в Польщі! Не можливо перерахувати всі атракціони цього парку. Тут, для любителів полоскотати нерви, є кімната страху, каруселі від яких закрутиться голова і серце застукає в ритм музики.( вартість 12 є)

О 17:00 виїзд у напрямку кордону по дорозі зупинка на закупи у супермаркеті TECKO.

7 день, пятниця

Приїзд у Львів близько 06-30, Тернопіль близько 10-00.

 

Вартість туру 3 960 грн.

 

До вартості туру включено:

-  Проїзд автобусом євро класу;

-  Проживання у готеляз 3*зі сніданком;

-Оглядові екскурсії у Берліні, Амстердамі,        Дрездені, Вроцлаві.

- Відвідування аквапарку;

-  Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

-  Медичне страхування.

До вартості туру не включено:

- Консульський збір 35 євро, (крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери);

- 225 грн – послуги візового центру;

- Вхідні квитки до відвідуваних обєктів;

- Харчування, не передбачене програмою 6 обідо-вечерь (обід або вечеря згідно програми туру) – вартість 95€;

- Особисті витрати;

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, черги до відвідуваних обєктів, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру

 

Перелік документів необхідних для оформлення шенгенської  візи, ви можете знайти на нашому сайті,

за адресою : vip-travel.com.ua/visas.php