головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 

 

Тернопіль - Краків - Освенцім - Прага – Верона – Венеція – Умаг – Плитвіце – Постойна – Відень -  –Тернопіль.

(4500 км – 11 днів)

3 дні відпочинку на морі у Хорватії

 

1 день.     Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи біля готелю “Тернопіль” - 23:00 виїзд до Польщі.

 

2 день.     Приїзд у Краків близько 09:00. Оглядова екскурсія «Магічний Краків» ( 3 год., включена до вартості туру ) - місто древніх легенд і переказів… Прогулянка з екскурсоводом старим єврейським районом — Казімєж, повним вузьких, таємничих вуличок і провулків, а також збережених до сьогодні синагог. Королівський Замок на Вавелі — велична ренесансна  будівля, з красивим аркадним внутрішнім двориком, а також Катедра (Собор) з найвідомішим  в Польщі дзвоном Сигізмунда. Старе Місто: Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська, Головний ринок, Маріацький костел — найбільший костел в Кракові, у ньому знаходиться безцінний мистецький  шедевр XV ст. - вівтар Віта Ствоша; пам'ятник Адаму Міцькевичу; готично — ренесансні Сукєнніце, в яких розміщена галерея польського образотворчого мистецтва XIX ст.; Вежа Ратуші, костел св. Войцеха , вул. Гродська, вул. Каноніча. "Collegium Maius" - головний корпус одного з найстаріших університетів Європи, споруджений ще у 1400 році. Близько 17:00 обід у ресторані національної кухні «Морське Око». Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.

 

3 день.     Сніданок, виселення із готелю. О 9:00 виїзд із Кракова  в Освенцім. О 12:00 Екскурсія територією колишнього концтабору Аушвіц ( 3,5 год., включена до вартості туру) - одного із найбільших нацистських концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до січня 1945 в околицях міста Освенцім. За деякими даними, у часи Другої світової війни в Аушвіц - Біркенау було винищено майже два мільйони людей різних національностей. І тільки 27 січня 1945 року частини Червоної Армії звільнили в'язнів Освенціма, котрі залишилися в живих. У 1947 році на території концтабору було створено музей. Донині тут все залишилося недоторканим: кожен охочий може побачити кімнати тортур, газові камери, бараки, архівні фотографії. Переїзд у Прагу, дорогою обід, поселення у готель. Ночівля.

 

 4 день.     Сніданок. О 09:00 Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага» ( 3 год., включена до вартості туру). Стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії. Староміська площа та Астрономічний годинник на ратуші, де кожну годину у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі  єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання!  Обід . Вільний час. О 19:00 виїзд із Праги до Верони (нічний переїзд).

 

5 день.     Верона - одне з найпрекрасніших і древніх італійських міст. Місто розташоване на берегах річки Адідже біля озера Гарда. Однією з головних пам'яток Верони є римський амфітеатр (Arena di Verona), який є третім по величині в світі після Колізею в Римі і арени в Капуа. У місті знаходяться безліч прекрасних церков. Базіліка Сан-Дзено Маджоре (San Zeno Maggiore) вважається одним з кращих досягнень романської архітектури. У міста знаходиться ще одна головна пам'ятка міста, що залучає масу туристів,  - легендарний будинок Джюльетти (Casa di Giulietta) Оглядова екскурсія (2 год., включено до вартості туру). Переїзд до Венеції, ночівля.

 

6 день.      7-00 сніданок, ранній виїзд до Венеції. Оглядова екскурсія «Обручена з морем – Венеція!» (включено до вартості туру) (квитки на катер: дорослі – 18€, діти – 16€). Ось вона – незвичайна краса і приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе. Відвідини з екскурсоводом «Палацу Дожів» (дорослі-36€, діти до 12 років-25€) — резиденції правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут ухвалювали закони, ухвалювали вироки, і... звичайно плели інтриги!

 Тут все унікально і дивно: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь. Здається, ніби саме час струмує між стенів будинків, що пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки. Перїзд до Умагу, поселення в готель. Відпочинок на морі.

 

7 день.     Вільний час. Відпочинок на морі

 

8 день.     Розташовані в густому лісі, Плитвіцькі озера http://www.np-plitvicka-jezera.hr/en/ вважаються одним із самих унікальних природних явищ у світі. Шістнадцять озер з'єднані між собою 92 каскадами водоспадів і спускаючись, утворять мальовничий пейзаж. Плитвіцькі озера проголошені Національним парком в 1949 році, а з 1979 року перебувають під охороною ЮНЕСКО. Національний парк прикрашають кілька печер і різноманітна флора й фауна. Екскурсія по парку триває біля двох з половиною годин і включає поїздку на катері й прогулянку по парку. (3 год., включено до вартості туру). Виїзд близько 3 години ночі. По обіді повернення в готель. Відпочинок на морі.

 

9 день.     Відпочинок на морі. Виселення з готелю 12-00.  Де б у Словенії Ви не перебували рекомендуємо Вам відправитися на північ, в область, відому своїми карстовими явищами - підземними печерами, вапняковими скелями, сосновими лісами й родючим ґрунтом червоних кольорів. Поруч із містом Постойна перебуває найбільша в Словенії карстова печера, довжиною більше 28 кілометрів. Огляд Постойнської печери http://www.postojnska-jama.si/eng/ почнеться з поїздки на відкритій електричці по коридорі Старої печери, триває пішою прогулянкою, приблизно півтора кілометра, по найбільш гарних коридорах і залах. Огляд закінчується в створеному природою "Концертному залі". Відтіля до виходу з печери Ви знову поїдете поїздом. Оскільки постійна температура повітря в печері всього 8 градусів, рекомендуємо взяти із собою теплий одяг. (3 год., включено до вартості туру). – переїзд у Відень ночівля в готелі.

 

10 день.     Ми пропонуємо Вам побувати в центрі Відня. Собор Stefansdom на площі св. Штефана – старовинний символ Відня. Тепер підемо по найгарнішій вулиці Відня – Грабен, вулиці що виникла на місці давньоримського рову. Грабен – серце Відня, вона зберігає велику кількість видатних пам’яток. Головна «Чумна Колонна». Неподалік – два фонтани, названих в честь найбільших святих. Неможливо проминути і куполи Петерскірхе. Зараз, пройшовши Грабен до кінця, Ви побачите не менш цікавий древній собор – колишню придворну церкву Міхаелеркірхе, на площі Міхаелерплатц. І знову перед Вами розкіш та могутність – колишній імператорський палац Хофбург, який зараз відкритий архітектурний комплекс. Площа Героїв, гармонійно вписується в архітектурний комплекс. Останній етап Хофбурга – Новий Бург, який побудований на межі XX сторіччя. Хойен Маркт – найдревніша віденська площа. Церква св. Рупрехта – древня церква міста  (3 год., включено до вартості туру). Загальна екскурсія по місту (автобусом або автомобілем) включає в себе Бульварне кільце, Оперний театр, відомий своїми щорічними балами, резиденцію австрійських імператорів Гофбург, Ратушу, собор Св. Стефана. Далі до Дунаю, повз парк розваг Пратер. Можна (за бажанням) відвідати незвичний будинок архітектора-художника Гундертвассера. Нічний переїзд на Україну

 

11 день.     Повернення у Тернопіль близько 12:00 год.

 

Вартість туру  720 євро. + 600 грн.

До вартості туру включено:

До вартості туру не включено:

- Проїзд автобусом євро класу.

 - Проживання у готелях по маршруту зі сніданками.

 - Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

 - Екскурсії, вказані в програмі.

- Вхідні квитки, концтабір  Аушвіц, квтки на катер у Венеції, Національний парк “Плитвицькі озера”, та печери в “Постойна”

- Послуги ліцензованих екскурсоводів.

- Медичне страхування.

- Особисті витрати.

-Консульський збір 35 євро та 20 грн.       

(послуги банку), крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери.

      - Факультативні екскурсії.

      - Особисті витрати.

 - Харчування не передбачене

   програмою.

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

  
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини