головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
  Курорти ОАЕ
Центр туризму ОАЕ – емірат Дубай. Менш відвідуваним є емірат Шарджа, ще рідше – столиця Абу-Дабі. У Фуджейре, Аджмане, Умм-ель-Кувейне і Рас-ель-Хайме туристів практично немає.                                                                                                    
Дубай другий за величиною емірат, визнаний одним з крупних центрів бізнесу і туризму на Близькому Сході. Сьогодні Дубай – місто з сучасними автострадами, прекрасними парками і житловими районами, прекрасними офісними комплексами і багатющими торговими центрами. Протока ділить  Дубай на дві частини. На одній стороні знаходиться Дубай (часто цей район називають Бури Дубай) і на іншій стороні – Дейра.
У Дубай 250 готелів; більшість з них знаходиться не на березі, а в межах міської забудови. Від готелів на пляж курсують готельні автобуси. Дорога займає декілька хвилин.
У Дубай проводяться крупні міжнародні змагання по гольфу. У ювелірних магазинах можна купити недорогі вироби із золота.

Шарджа   третій за величиною емірат, до складу якого входять міста Хорфаккан, Колюа і Дібба. Шарджа відомий традиційною архітектурою і парками. Хорфаккан славиться прекрасними піщаними пляжами.
Для туристів організовуються екскурсії на Акулячий острів, розташований майже в центрі Персидської затоки, де можна зловити невелику акулу. Популярні сафарі пустелею з відвідинами сіл бедуїнів-кочівників.

Абу-Дабі одна з найкрасивіших столиць в світі, резиденція Федерального уряду. Абу-Дабі з арабського перекладається як ”батько газелі”. Емірат славиться численними першокласними готелями, хмарочосами, мечетями, прекрасними фонтанами і мальовничими зеленими насадженнями.

Аль-Айн - друге за величиною місто емірату Абу-Дабі знаходиться на 160 км східніше Абу-Дабі, поряд з межею Султанату Оман. Аль-Айн – найважливіший археологічний центр. Поряд розташована стародавня долина, яка мільйони років тому була морським дном.
Емірат Алжман розташований на мальовничому виступі узбережжя Перської затоки. Його прибережна частина повністю оточена еміратом Шарджа. У Аджмані немає нафти, але емірат славиться сучасними індустріальними комплексами.

Умм-ель-Кувейн найменший емірат, але найкрупніший постачальник морських продуктів в ОАЕ.

Рас-ель-Хайм розташований в самій північно-східній точці Перської затоки. Емірат відомий горами і численними бухтами і традиційно вважається сільськогосподарським центром. Тут випадає більше дощів, ніж в інших частинах ОАЕ.

Фулжейра не виходить на узбережжя Персидської затоки. Емірат повністю розташований в затоці Оман. Тут прекрасно поєднуються пустеля, гори і море.

 
ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
547  548 
704  549 
Дубай Умм-ель-Кувейн
Шарджа Рас-ель-Хайм
Абу-Дабі Фулжейра
Аль-Айн  

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини