головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
про країну   курорти  1  2  3 екскурсії

Курорти Туреччини

Стамбул... Єдине в світі місто розташоване на двох континентах... Місто двох культур і двох релігій... Місто контрастів і парадоксів...
Стамбул складається з трьох частин: на Європейській стороні – історичний півострів, розташований на півдні Халича, на півночі Халича – Галата, на азіатській стороні – Нове Місто. На європейському континенті розміщені багаточисельні торгівельні й адміністративні центри, на Азіатській – здебільшого спальні райони. Місто, що розділяє Азію з Європою і об’єднує Чорне море з Мармуровим, розкинулось по обидва береги Босфору.
Витоки політичних і торгівельних відносин Стамбулу з країнами Балканського півострова і Середнього Сходу, а також інших туркомовних держав сягають далекого минулого, зберігаючи свою значимість до сьогодні. Загалом, Стамбул довжиною 150 км і шириною 50 км займає площу 7500 км. Чисельність населення інтенсивно росте із року в рік: щорічно в місті з’являється понад тисячу нових вулиць, будуються нові жилі райони. Кожен 5 мешканець Туреччини проживає в Стамбулі. Натомість число туристів, які відвідують це дивовижне місто сягає 1,5 млн осіб.
Будучи столицею одночасно декількох держав (Східного Риму, Візантії а також Османської імперії), з приходом до влади кожної нової держави Стамбул нагромаджував кошти і розпочинав чергове будівництво грандіозних пам’яток архітектури, авторами яких були відомі зодчі. Найважливіші історичні і туристичні скарби Стамбулу розташовані в центрі Історичного Півострова, в районах Сарайбурну і Султанахмед. В періоди Римського, Візантійського і Османського правлінь ці райони були центром міста, місцем зведення пишних імператорських палаців.
Найвеличніші будівлі церков, помпезні мечеті, а також великі музеї теж розташовувались в цих районах. Два пагорби (із семи) звеличуються в центрі міста. На одному з них побудований розкішний Палац Топкапи, на іншому височить мечеть Султанахмед. Поміж пагорбами кожен клаптик землі є історичним пам’ятником. Тут же знаходиться і Іподром, де розташовувався театр міста в Візантійський і Османській імперії.
Для відвідання кращих музеїв Стамбулу, а це: Музей Айя-Софія, Палац Топкапи, Мечеть Салтанахмед, Музей Археології, Музей Турецької і Ісламської культури, Мозаічний Музей, Вам знадобиться принаймні декілька днів.


Аланія
Його вибрала Клеопатра... і палко закоханий Марк Антоній їй його подарував! Місто легенд і кохання, багата столиця Памфілії та останній притулок кривавих середземноморських піратів, колишній Караксіон – усе це Аланія.
Регіон Аланія починається поруч з бухтою Інчекум південніше від Анталії, столиці цієї місцевості. Ліворуч простираються відроги Тороських гір, то наближаючись, то віддаляючись від узбережжя – від підніжжя гір до самого моря розтяглися врожайні поля та рівнини, пересічені незамерзаючими цілий рік ріками. Центр регіону Аланія знаходиться біля підніжжя бурувато-червоної скелі, що стрімко піднімається над морем. Тут же розташований дуже добре збережений древній замок.
Уже в найдавніші часи всі сухопутні і морські шляхи до Олександрії проходили повз Аланію, де була одна з найважливіших верфей того часу і місце зимової резиденції Султана. Історія краю навколо Аланії датується 20 тис.-17 тис. роками до н.е. і відносяться до доби палеоліту. На північний захід від Аланії в одній печері були виявлені скам’янілі людські кістяки.
Чораджесіум (що значить скеля) вважався першим містом, яке було в союзі з Кілікією та згодом з Памфілією. Порт і зручне місце розташування забезпечували йому сприятливі умови для захисників міста. Недоступна фортеця Чораджесіуму допомагала жителям зберегти свою незалежність. Часом місто слугувало корабельнею піратів (пірати Кілікії були кошмарним сном усього Середземномор’я). Боротися з піратами було досить непросто. Для перевезення зерна на кораблях через Середземне море у 65 р. до н.е. римляни змушені були звернулися до Римського сенату із проханням мобілізувати своїх представників по боротьбі з піратами. Розпочалося багаторічне жорстоке переслідування. Чораджесіум був останнім місцем, де впали пірати.
Дотепер користується заслуженою популярністю Грот Далматаш (сталактитова печера), розташований на східному березі скелястого піку Аланія. Завдяки унікальному внутрішньому клімату гроту тут надзвичайно сприятливі умови для лікування астми та інших захворювань дихальних шляхів.
Біля містечка Аланія відроги Тороських гір впритул наближаються до узбережжя, і навіть зараз видається нелегкою задачею зробити в горах об'їзну дорогу. Тому автомагістраль проходить вздовж берегової лінії. Як тільки гірський масив із замком Аланії зникає з виду, на захід і на схід міста відкриваються дві чудові бухти. Дорога проходить осторонь від пляжу, і там Ви знайдете багато чудово розташованих готелів, насамперед міжнародного стандарту.
Пляж західної піщаної пологої бухти, що простягнулася на два кілометри, називається пляжем Клеопатри. За переказами, велика цариця Клеопатра купалася в цих водах і черпала з них свою красу… Цей пляж справедливо вважається раєм для любителів яскравого сонця, теплого моря та золотавого піску.
З гавані Ви можете поїхати на екскурсію на рибальських човнах вздовж узбережжя. Місто Аланія з ресторанами, пабами, магазинами, які пропонують широкий вибір одягу, крамницями килимів, ювелірних виробів та шумними дискотеками насправді можна назвати одним із найбільш живих та людних міст півдня Туреччини.
Вранці атмосфера може здаватися сонною, але вдень і вночі усе прокидається. З огляду на це, магазини тут працюють взагалі без перерв! Цікаві й недорогі екскурсії околицями пропонують знайомство з культурою та природою країни.
Зробіть ваш вибір – і регіон Аланія Вас не розчарує.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
543 
   
Стамбул Кемер
Аланія Мармарис
Анталія Сіде
Белек Фетхіє
Бодрум  
   
Джип-Сафарі Памуккале
Дайвінг в Туреччині Рафтинг
Аквапарки в Туреччині Польоти на парашуті
Кінна прогулянка Риболовля
Диско-тур Яхт-тур: прогулянка на яхті
Оглядова екскурсія по місту Прокат машин у Туреччині

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини