головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Екскурсії по Словенії

ЛЮБЛЯНА – СТОЛИЦЯ СЛОВЕНІЇ

ЛЮБЛЯНА - столиця Словенії, невеликий, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах ріки Любляниці, нараховує 280 000 жителів. На правом березі ріки розкинулося Старе місто, на лівому - парадні будинки минулого століття. Любляна зачарує Вас уже після першої прогулянки по вуличках старої частини міста, знаменитою красою різностильних фасадів стародавніх будинків, оформленням порталів і барочних двориків. Маленькі будинки середньовічної частини міста тісняться між пагорбом, на якому стоїть замок, і рікою Любляницею. З Люблінського замку, що височіє над столицею, і де Ви обов'язково побуваєте, відкривається чудова панорама міста і його околиць. Місто набуло діловитості сучасного промислово-фінансового центру, але не втратило духу молодості й свого південного колориту. Незважаючи на довгі роки, проведені в складі Австро - Угорської імперії, Любляна залишилась справжнім слов'янським містом, яке добре відоме туристам, як "Прага в мініатюрі".Спочатку Ви проїдетесь по місту на автобусі, підніметесь на вежу міцності, погуляєте по вуличках середньовічної частини старого міста, що відзначило своє 850 - ліття, в здовж ріки Любляниці й недалеко від мерії пообідаєте в затишному ресторані з типовою словенською кухнею. Після огляду Вам надається час для покупок. Бажаючі можуть подивитись зоопарк, що перебуває в зеленій частині Любляни, що називається легенями Любляни. Довжина всіх стежок зоопарку становить більше 6 км, але Ваш екскурсовод проведе Вас тільки через найцікавішу частину.
Культурні центри: площа Прешерна, Тромостовьє, собор св. Миколи, Люблінський замок, площа Французької революції, Національна бібліотека, Галерея сучасного мистецтва.

Постойнска печера й Пред’ямьский замок

Де б у Словенії Ви не перебували рекомендуємо Вам відправитися на північ, в область, відому своїми карстовими явищами - підземними печерами, вапняковими скелями, сосновими лісами й родючим ґрунтом червоних кольорів. Поруч із містом Постойна перебуває найбільша в Словенії карстова печера, довжиною більше 28 кілометрів. Огляд Постойнської печери почнеться з поїздки на відкритій електричці по коридорі Старої печери, триває пішою прогулянкою, приблизно півтора кілометра, по найбільш гарних коридорах і залах. Огляд закінчується в створеному природою "Концертному залі". Відтіля до виходу з печери Ви знову поїдете поїздом. Оскільки постійна температура повітря в печері всього 8 градусів, рекомендуємо взяти із собою теплий одяг.
В 9 км від Постойнської печери на стрімкій скелі, подібно орлиному гнізду піднімається Предъямський замок, що славиться своєю легендою про лицаря-грабіжника Еразмі Предъямскому, а також архітектурними й історичними визначними пам'ятками. З екскурсії Ви не повернетеся зголоднілими. Про це подбає хазяїн і уважний персонал ресторану Старий замок у карстовому сільці, які почастують Вас неповторним обідом. Альпійські озера Блед і Бохінь
Спочатку Ви відправитеся в альпійське місто Блед, знаменитий гірським озером льодовикового походження з островом по середині. Там Ви відвідаєте замок, заснований в одинадцятому столітті, що височить на стрімкій скелі, на висоті 140 м над рівнем озера. У замку - музеї перебуває виставка прикрас, знайдених у похованнях шостого й сьомого століть; виставка предметів, що свідчать про побут лицарів і знаті, що проживали в замку; лицарський зал, тераса з телескопом, затишні кафе й ресторан із чудовим видом на озеро і його околиці. З верхньої оглядової площадки можна побачити Триглав (2864 м), найвищу гору в словенських Альпах.
Після огляду замка піде поїздка на човнах до острова на озері, огляд церкви із дзвоном Бажань і археологічної виставки, а перед від'їздом у Бохінь Ви можете пообідати в ресторані на березі озера.
В 30 км від озера Блед перебуває ще одне озеро льодовикового походження - це озеро Бохінь, довжина якого у два рази перевищує довжину озера Блед - перлини Словенії. Там Ви підніміться до водоспаду Савіца (висотою 78 м), де бере початок сама довга ріка Словенії - Сава. Після спуска у Вас буде можливість викупатися в кришталевій воді озера, що влітку прогрівається до 23 градусів.

Шкоцьянска печера й кінний завод Ліпіца

 (пропонується в липні й серпні)
Відправляючись на північ у кaрстову область, відому своїми підземними печерами, вапняковими скелями, сосновими лісами й родючим ґрунтом червоних кольорів, Ви відвідаєте чудові печери "Шкоцьян", єдину природну визначну пам'ятку Словенії, внесену в книгу природної спадщини ЮНЕСКО. Спустившись у печеру, пройдете повз чудові сталактити, сталагмітів, по мосту висотою 45 м над р. Ріка, повз 163-метрову скелю, а також оглянете величний водоспад, що падає в долину.Оскільки постійна температура повітря в печері всього лише 13 градусів, рекомендуємо взяти із собою теплий одяг. Після екскурсії в печеру Вас чекає обід у місцевому ресторані.У другій половині дня переїзд у Липицу - батьківщину білосніжних липицанских скакунів, однієї з найвідоміших порід коней, з яких складається парадний виїзд віденського двору. Місцевий кінний завод був заснований в 1580 р. ерцгерцогом Карлом для потреб австрійської армії. Кобили й лошата, що народжуються темного кольори й лише потім що поступово світлішають, граються в загонах, у те час як жеребці звичайно перебувають у боксах. Огляд кінного заводу закінчиться показовим виступом майстрів-жокеїв.


ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
 
466
467   469  

Курорти Словенії

Любляна
Альпійські озера
Курорт озера Блед
Курорт озера Бохінь


Терми
Термальний курорт м. Порторож
Термальний курорт Шмарьєшке топліце
Термальний курорт Доленьске топліце
Термальний курорт Моравське топліце
Термальний курорт Рогашка Слатина
Термальний курорт Струнян
Термальний курорт Чатеж

Гірськолижні курорти
Гірськолижний курорт Блед
Гірськолижний курорт Бовец
Гірськолижний курорт Бохінь
Гірськолижний курорт Краньска Гора
Гірськолижний курорт Маріборское Похорье
Гірськолижний курорт Рогла / Терме Зрече

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини