головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
  Екскурсії по Хорватії

 
ДУБРОВНИК
екскурсія на цілий день
Прекрасна можливість побувати в одному із самих дивних міст Хорватії, що занесене у список Всесвітньої спадщини й перебуває під охороною ЮНЕСКО. Дорога до Дубровника проходить уздовж усього узбережжя центральної й південної Далмації через чудову Макарську й неповторну дельту ріки Неретви, і знайомить із усіма принадностями цієї чудової місцевості. Але головне в цій подорожі, звичайно, Дубровник - "перлина Адріатики". Місто, оточений потужними міськими стінами, зберігає в собі безліч культурних і архітектурних шедеврів. Гуляючи по його стародавніх вигнутих вуличках і врочистих площах, повсюдно відчуваєш атмосферу середньовіччя й подих минулих сторіч. Після відвідування палацу князя, домініканського монастиря й кафедрального собору, можна прогулятися по кріпосних стінах і насолодитися дивними видами на місто.
У вартість включені послуги гіда й вхідні квитки.

ВОДОПАДИ РІКИ КРКА
екскурсія на цілий день
На автобусі Ви проїдете через карстову частину Шибенської рив'єри в місто Шибеник, а потім ми направимося до знаменитих водоспадів ріки Крка. В оточенні прекрасної природи, ріка Крка, переборюючи 17 порогів, утворить мальовничі водоспади. Тут недоторкана краса Національного парку відбивається в дивній грі сонця й води. У вільний час Ви можете прогулятися по дерев'яних доріжках, помилуватися видами водоспаду й сфотографувати казкові пейзажі.

СПЛІТ
екскурсія на пів дня
Ця екскурсія відкриє нам лише часточку історії міста, якому недавно здійснилося 1700 років. Всі визначні пам'ятки, з якими Ви познайомитеся - Палац імператора Діоклетіана (III в.), Усипальниця Діоклетіана, Золоті й Срібні ворота, кафедральний собор, храм Юпітера – уважаються одними із самих цікавих культурних пам'ятників міста. Відвідаєте галереї Івана Мештровича, відомого хорватського скульптора..Після прогулянки відбудеться поїздка на пагорб Мар'ян, звідки відкривається дивний вид на місто.
 У вартість включені послуги гіда й вхідні квитки.

РИБНИЙ ПІКНІК
екскурсія на цілий день
Весела й захоплююча прогулянка на яхті для тих, хто любить час від часу міняти обстановку й насолоджуватися красою й роздоллям моря й сонця. Ми попливемо до однієї із численних прекрасних морських бухт. Тут можна розслабитися, купаючись у кристально чистому морі, покуштувати смачну рибу із гриля, запивши її прекрасним місцевим вином і провести кілька незабутніх годин.
У вартість включені послуги гіда й обід.

ОСТРІВ БРАЧ - БОЛ (Златни рат)
екскурсія на цілий день на глісері
У Вас є можливість познайомитися з островом Брач, третім по величині островом Адріатичного моря. Проїжджаючи по порізаному бухтами узбережжю острова, Ви можете насолоджуватися мальовничими пейзажами околишніх поселень, самим великим з яких є містечко Бол, де ми познайомимося з Домініканським монастирем, його багатою бібліотекою й архівом, що розповідає про історію острова, а також відвідаємо стародавній винний погребок. Величезне задоволення й насолода Ви відчуєте, купаючись і загоряючи на знаменитому пляжі Златни рат (Золотий мис). Цей мис із гальки, що потопає в сосновому гаї, виступає в море на 500 м.
У вартість включений: трансфер.

РАФТИНГ
екскурсія на цілий день
Рафтинг, без сумніву, один із самих захоплюючих способів знайомства з річковими течіями й мальовничими околицями. У районі Забіоково, на березі ріки Цетіна, після короткого інструктажу почнеться спуск униз за течією. Швидкі й пінисті пороги цієї чистої гірської ріки принесуть нас до Радманових млинів. Тут і закінчиться наша пригода, а прогулянка по віковому лісі або купання у швидкій ріці принесе Вам масу задоволень. У Вас буде можливість пообідати.
У вартість включені послуги гіда й інструктори, рафт - обладнання.
Екскурсія не рекомендується тим, хто не вміє плавати.

ХВАР
екскурсія на цілий день на глісері
Місто Хвар приваблює безліч туристів своєю красою й численними історичними пам'ятниками. Під час екскурсії Ви познайомитеся з одним із самих старих суспільних театрів у Європі, побудованим в XVII ст., Арсеналом XIII - XIV ст., Францисканським монастирем зі стародавньою колекцією живопису, перлиною якої є полотно ІгнолІ «Таємна вечеря». Прогуляєтеся по мальовничих площах і вузьких вуличках міста. Це лише часточка того, що Ви побачите.
У вартість включені послуги гіда й вхідні квитки.

СОЛИН - ТРОГІР
екскурсія на пів дня
У минулому римське поселення Салону, одне з найбільших на східному узбережжі Адріатики. Сьогодні місто Солин зберіг безліч пам'ятників стародавності - римські лазні, Амфітеатр, християнські церкви й кріпосні стіни. Потім відправимося в Тригір, місто, включене ЮНЕСКО в Список світової культурної спадщини. Тригір був заснований на місці грецького поселення Трагурион і в ньому збереглася безліч пам'ятників, що свідчать про його багату історію. Ви побачите Кафедральний собор з порталом, виконаним майстром Радованом, Лоджію XV століття, Палац Чипіко, Міську ратушу й бенедиктинський монастир 1064 р., у якому зберігся грецький барельєф бога Каіроса (бог щасливого моменту).
У вартість включені послуги гіда й вхідні квитки.

ПЛИТВІЦЬКІ ОЗЕРА
екскурсія на цілий день
Розташовані в густому лісі, Плитвіцькі озера вважаються одним із самих унікальних природних явищ у світі. Шістнадцять озер з'єднані між собою 92 каскадами водоспадів і спускаючись, утворять мальовничий пейзаж.Плитвіцькі озера проголошені Національним парком в 1949 році, а з 1979 року перебувають під охороною ЮНЕСКО.Національний парк прикрашають кілька печер і різноманітна флора й фауна. Екскурсія по парку триває біля двох з половиною годин і включає поїздку на катері й прогулянку по парку.
У вартість включені послуги гіда, вхідні квитки в Національний парк і обід.

ОМІШ - ЦЕТІНА
екскурсія на цілий день
Оміш - містечко й порт, розташований у самім усті ріки Цетіна, тісно пов'язаний із цією швидкою гірською рікою, що на своєму шляху до моря створює мальовничі каньйони. Тому прогулянка катерами через каньйон Цетіни одночасно викликає трепет і замилування неймовірною природною красою навколишніх стрімких кам'яних скель.
У вартість включені послуги гіда, обід і катання на катерах.

ФОЛЬКЛОРНИЙ ВЕЧІР
екскурсія на цілий день
Прогулянка на катері до Оміша, невеликого містечка в усті ріки Цетіни. На шляху до моря, ця швидка гірська ріка протікає по мальовничому каньйоні. Вас чекає незабутній вечір народної музики й танців, домашнє вино й традиційні блюда цього краю. Все це допоможе Вам відчути себе часточкою місцевої історії й традиції.
Повернення пізно ввечері.
У вартість включені послуги гіда, вечеря й фольклор.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК "КОРНАТІ"
екскурсія на цілий день
«Боги хотіли прославити те, що вони створили, і в останній день зі сліз, зірок і подиху моря створили КорнатІ», - так описував Бернард Шоу шматочок Хорватської землі - намисто островів, кинутих у море. Це найбільший середземноморський архіпелаг, що нараховує 140 островів, що був визнаний національним парком в 1980 році. Тут унікальна фауна, на островах можна спостерігати ледаче ковзання величезних риб прямо на поверхні води. Особливістю цього місця є стрімкі білі скелі, кристально чиста вода й нечисленні рибацькі села - все це потрясає красою й одночасно заспокоює.
У вартість включені послуги гіда, вхідні квитки в Національний парк і обід.

ДЕЛЬТА РІКИ НЕРЕТВИ
екскурсія на цілий день
Низів'я ріки Неретви - це унікальне природне явище, де болотиста місцевість буяє незлічимими багатствами тваринного й рослинного миру. Ця долина, оточена горами, визнана природним парком і охороняється державою. Ґрунт у долині дуже родючий, і завдяки унікальному мікроклімату тут росте практично всі, починаючи від кавунів, мандаринів і гірчиці, закінчуючи гранатами й картоплею. Місцеві жителі займаються сільським господарством і рибальством, а вугри й жаби з вод Неретви вважаються делікатесом і попадають на стіл околишніх ресторанів. Після відвідування орнітологічного музею в місті Меткович, у якому зібрана величезна колекція птахів, і містечка Вид, у якому перебуває головна історична визначна пам'ятка дельти - розкопки давньоримської колонії Нарона, почнеться сама цікава частина екскурсії, що включає в себе прогулянку на човниках. Особливість цього краю в тім, що тут практично немає доріг, їх замінили ріки, озера, канали, і кращим спосіб насолодитися всіма красами цієї дивної місцевості стане катання на трупіцах - човнах, характерних для цього регіону, у яких місцеві жителі перевозять урожай. Спокійне й розміряне плавання в оточенні прекрасної природи, безлічі лілій, тварин і птахів, доставить масу задоволень і приведе до затишного ресторанчику, розташованому над рікою, де відбудеться обід.
Вхідні квитки, обід і катання на трупіцах включені у вартість.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Готель APARTMENTS SOL POLYNESIA ***
Готель APARTMENTS SOL STELLA MARIS ***
Готель SOL UMAG ***
Готель SOL AURORA ****
Готель ISTRA ***
ДУБРОВНИК
СПЛІТ
ОСТРІВ БРАЧ - БОЛ (Златни рат)
РАФТИНГ
ПЛИТВІЦЬКІ ОЗЕРА
ОМІШ - ЦЕТІНА
ФОЛЬКЛОРНИЙ ВЕЧІР
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК "КОРНАТІ"

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини