головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
  Екскурсійні програми по Австрії
1.Піша екскурсія Віднем             
Ми пропонуємо Вам побувати в центрі Відня. Собор Stefansdom на площі св. Штефана – старовинний символ Відня. Тепер підемо по найгарнішій вулиці Відня – Грабен, вулиці що виникла на місці давньоримського рову. Грабен – серце Відня, вона зберігає велику кількість видатних пам’яток. Головна «Чумна Колонна». Неподалік – два фонтани, названих в честь найбільших святих. Неможливо проминути і куполи Петерскірхе. Зараз, пройшовши Грабен до кінця, Ви побачите не менш цікавий древній собор – колишню придворну церкву Міхаелеркірхе, на площі Міхаелерплатц. І знову перед Вами розкіш та могутність – колишній імператорський палац Хофбург, який зараз відкритий архітектурний комплекс. Площа Героїв, гармонійно вписується в архітектурний комплекс. Останній етап Хофбурга – Новий Бург, який побудований на межі XX сторіччя. Хойен Маркт – найдревніша віденська площа. Церква св. Рупрехта – древня церква міста.
Загальна екскурсія по місту (автобусом або автомобілем) включає в себе Бульварне кільце, Оперний театр, відомий своїми щорічними балами, резиденцію австрійських імператорів Гофбург, Ратушу, собор Св. Стефана. Далі до Дунаю, повз парк розваг Пратер. Можна (за бажанням) відвідати незвичний будинок архітектора-художника Гундертвассера.
2."Нічний Відень"  (автобусом, авто). Дана екскурсія якнайкраще передасть Вам особливий шарм австрійської столиці. За бажанням Ви можете покататись на величезному чортовому колесі (Вартість квитка - 4 євро)
3."Палац Шеннбрун" - включає в себе маршрут загальної еккурсії по місту, а також відвідування Шеннбруна та чудового пам'ятника епохи бароко Бельведеру.
"Маєрлінґ та Віденський ліс" - найкрасивіша область Віденського лісу пропонує Вашій увазі середньовічний замок Ліхтенштайн, найбільше піджемне озеро Європи Гінтербрюль, монастир Гайлігенкройц та замок Маєрлінґ
4.Віденський ліс
Екскурсія в супроводі російськомовного гіда з оглядом найдревніших куточків південної частини Віденського лісу. Ви відвідаєте містечко Баден, де Моцарт колись створив свою «Чарівну флейту». Сірчані джерела, що мають високі лікувальні властивості, зробили Баден одним з найулюбленіших європейцями і в той же час найелегантнішим водним курортом Австрії. Далі екскурсія продовжується в романтичній долині Хеленталь з відвідуванням мисливської хатини в селищі Майерлінк. В монастирі Святого Хреста можна побачити готичну королівську усипальницю роду Бабенбергоф. Поруч знаходиться і середньовічна фортеця Ліхтенштайн. Екскурсія закінчиться прогулянкою на човні по найбільшому підземному озеру Європи – Зеегротте.         
5.Піша екскурсія по Зальцбургу
Ви оглянете історичні квартали Нового міста, «містечко ремісників». Перед Вами відкриється у всій своїй величі один з символів Зальцбургу – Хоєнзальцбург – фортеця XI сторіччя. Піднявшись сходами Хольцмайстера помилуєтесь панорамою міста з незліченими церковними баштами та фортецею, що піднімається над містом. По цих сходах Ви попадете в «фестивальний» район, а звідти – до Університетської площі та будинку в стилі рококо, де народився Вольфганг Амадей Моцарт. Відвідаєте площу Моцарта, де знаходиться пам’ятник генію музики. Тут Ви зможете почути в 11 та 18 годин чарівні мелодії дзвонів. Пройшовшись по Резиденцплатц, Ви опинитесь перед Зальцбурзьким собором. Зальцбург – яскравий приклад архітектури в стилі бароко. Підтвердження тому палацо-парковий ансамбль Мірабель з його терасами, фонтанами, скульптурами. Огляньте будівлю Ратуша, монастир капуцинів.
Земля Нижня Австрія - федеральна провінція Австрії, що знаходиться на північному сході країни. Вона граничить із країнами Чехією і Словаччиною, а також з австрійськими федеральними провінціями Верхня Австрія, Бургенланд, Штірия і столицею Австрії м. Відень, що розташований практично в її центрі, там же знаходиться найближчий аеропорт. Нижня Австрія з півночі на південь - 170 км, із заходу на схід - 180 км. Столиця Нижньої Австрії м. Санкт Пeльтен.
6.Столиця Нижньої Австрії м.Санкт Пельтен
Саме старе австрійське місто і наймолодша столиця федеральної землі, населення - 50 тис. чоловік.
ВІДСТАНІ В АВСТРІЇ ВІД м.САНКТ ПЕЛЬТЕН:
до столиці землі Зальцбург м.Зальцбург на захід- 250 км,
до столиці Австрії м.Відень на схід- 65 км,
до столиці Верхн. Австрії м.Линц на захід- 115 км,
Нижня Австрія з півночі на південь - 170 км, із заходу на схід - 180 км.
Пішохідний маршрут по місту:
Ратуша - Міський Театр - Музей "Їм Хоф" (вул. Хессштрассе) - Кармелітерхоф (будинок, побудований у стилі барокко, історичний музей Нижньої Австрії і музей сучасного мистецтва) - пішохідна зона на вул.
Линцер Штрассе, барочний фасад Англійського Інституту - пл. Римерплатц - вул. Вінер Штрассе - пл. Херренплатц - пл. Домплатц (романо-готический кафедральний собор, інтер'єр якого виконаний у стилі барокко) - Бишофсхоф (музей місцевої єпархії) - синагога (у даний час використовується для проведення культурних заходів) - вул. Кремзер Гассе - Йозеф-Олбрих-Хаус фасадом у стилі модерн.
Південно-східна частина міста:
новий квартал урядових закладів, міський культурний центр із сучасною архітектурою (Фестивальний зал, вежа, Виставочний зал). Місцеве туристичне агентство пропонує плейєри з записом пояснень при прогулянці по старому місту.
Тривалість маршруту - приблизно 1 година 30 хв.
Інші визначні пам'ятки:
Палац Поттенбрун (колекція кубків), абатство Герцогенбург, палац Шаллабург, музей середньовічного побуту Нуссдорф, парк динозаврів Траісмауэр. Екскурсії в долину Вахау і до підніжжя гори Форальпенланд.
7.ОЗЕРА ЗЕМЛІ НИЖНЯ АВСТРІЯ
В Нижній Австрії озера Лунцер Зеї і Эрлауфзее знаходяться в мальовничих підніж Альпійських гір: їхя кришталево чиста вода, як магніт привертає увагу купальників і аматорів віндсерфінгу. Північний кордон, що знаходяться уздовж, Австрії з Чеською Республікою незліченні маленькі озера і ставки району Вальдфиртель виглядають зовсім інакше. Оточені густими хвойними лісами, вони також залучають до себе відпочиваючих, лише деякі з них придатні для купання, наприклад, що знаходиться в Лисхау озеро Херрентайх. У більшості з цих озер розводять рибу, головним чином коропа. Своєрідним раєм для любителів водяних видів спорту від мала до велика є озеро Оттенштайн.
8.МОНАСТИРІ Й АБАТСТВА ЗЕМЛІ НИЖНЯ АВСТРІЯ
Зайтенштетен: (район) Абатство ордену бенедиктинців. Засновано в 1112 р., перебудоване в 1719-1947 р. Фрески Альтомонте і Трогера, художня галерея. Ранньготична капличка, з елементи барокко.
Мельк: (район) Абатство бенедиктинців (засноване в 976 р., перебудоване в 1702-1736 р. І. Прандтауэром). Шедевр австрійського барокко. Огляд внутрішніх приміщень, Імператорська кімната, Мармуровий зал, бібліотека.
Дюнрштейн: (район) Колишній монастир августинців (заснований у 1410 р.). Церква з мальовничою вежею (1733).
Цветтл: (район) Монастир цистерцианців (заснований у 1138 р.). Церква з капелою (XIV століття) і вежа з фасадом у стилі барокко. Крита аркада (XII століття), скарбниця, музей.
Герас: (район) Премонстерианське абатство (засноване в 1153 р.). монастирські будівлі XVII-XVIII століть, мармуровий зал із фресками Трогера, бібліотека.
Альтенбург: (район) Абатство ордена бенедиктинців, засноване в 1144 р. Зміни в стилі барокко зроблені І. Муггенхастом у 1729-1740 р. Церква з фресками Трогера, бібліотека, кімната прелата, "Імператорські сходи".
Геттвайг: (район) Абатство ордена бенедиктинців (засноване в 1083 р.), незавершені монастирські будівлі архітектора И. Л. фон Хильдебрандта, 1719. "Імператорські сходи", із фресками Трогера, парадні зали, експозиція художньої графіки.
Херцогенбург: (район) Абатство августинців (засноване в 1244 р.). Архітектори И. Прандтауер і И. Мунггенаст, 1726. Основний зал - И. Б. Фишер фон Эрлах (1718), фрески Альтомонте, колекції.
Лилиенфелд: (район) Абатство ордена цистерцианців, засноване в 1202 р. Церква з капелою (бл. 1230 р.), інтер'єр у стилі барокко. Аркада і каплиця відносяться до приблизно 1250 р.; колекції.
Хайлигенкройц: (район) Абатство цистерцианців, засноване в 1133 р. Романська церква: капела 1295 р., аркада і фонтан, а також вітражі (XIII століття).
Клостернойбург: (район) Абатство августинців, засноване в 1114 р. Чудова скарбниця творів мистецтва 8-ми сторіч: вівтар роботи Вердуна, родовід Бабенбергов.
9.Екскурсії для дітей
Штадт Хааг:(район) лісопарк і парк ігрових атракціонів.
Aггc6ax - Маркт:(район) різноманітні можливості для розваг дітей у парку Хубхоф.
Шпиц-ан-дер-Донау:(район) музей судноплавства.
Трайсмауэр:(район) парк динозаврів.
Эггенбург:(район) музей мотоциклів музей "Краулетц".
Вальдкирхен-ан-дер-Тайа:(район) музей ляльок (у 15 км північніше Вайдхофена/Тайа).
Михельштеттен:(район) шкільний музей (у 15 км на захід від Мистельбаха).
Аспарн-ан-дер-Цайа:(район) у 7 км на захід від Мистельбаха знаходиться музей доісторичних часів під відкритим небом.
10.ВИНОГРАДНИКИ ТА МАРШРУТ ПО НИЖНІЙ АВСТРІЇ
довжина 494 км
Виноробні традиції в Нижній Австрії беруть свій початок ще з часів Римської Імперії. Сьогодні ця федеральна земля Австрії є одним з головних виноробних районів країни, а вся його північно-східна частина названа на честь вина Вайнфиртель.
Знавців вина приваблюють вражаючі уяву підземні вулиці "Келлергассе" - безліч розташованих недалеко від сільських селищ і заритих у підніжжя пагорбів винних льохів і винокурень (пресів для відділення виноградного соку), а також "Бушеншанкен" - маленькі таверни, де можна спробувати чудового австрійського вина.
У багатьох місцях мальовничої дунайської долини Вахау, а також у розташованому південніше Відня знаменитому виноробному селі Гумпольдскирхен Ви поповните свою уяву про вина Нижньої Австрії.
Міста на маршруті довжиною 494 км:
(Відень) - (Волькерсдорф: палац) - (Мистельбах) - (Пойсдорф: "Келлергассе") - (Фалькенштайн: "Келлергассе") - (Вильдендюрбах: три гілки "Келлергассе") - (Штаац: "Келлергассе" в Амайс / Розенгрунд) - (Унтерштин) - (Кенбрунн: "Келлергассе") - (Гросхаррас: "Келлергассе") - (Майльберг: палац Мальтійського ордена (музей)) - (Хадрес: сама довга в Австрії "Келлергассе" (1,6 км)) - (Хаугсдорф: трохи "Келлергассе") - (Ретц: міська ратуша, велике винохранилище під міською площею, вітряний млин) - (Пулкау: готичний цвинтар) - (Решитц: винний льох з ліпниною на стінах ("Веберкеллер")) - (Эгенбург: пл. Конрплатц із будинками в стилі барокко) - (Гарс-ам-Камп: руїни замка (оперний фестиваль), відхилення від маршруту до Розенбургу) - (Планк-ам-Камп) - (Шенберг) - (Цёбинг) - (Лангенлоис: історичні цивільні будівлі на Корнплатц) - (Хадерсдорф) - (Рорендорф) - (Кремс-ан-дер-Донау: історичний центр міста зі Штайнскими воротами) - (Штайн - ан-дер-Донау: історичний центр міста) - (Дюрнштайн: колишній монастир, руїни (Ричард Левине Серце)) - (Вайсенкирхен: музей Вахау) - (Шпиц-ан-дер- Донау: "Таузендаймерберг") - (Виллендорф: місце знахідки доісторичного зображення Венери) - (Эммерсдорф) - (Мельк-ан-дер-Донау: барочний монастир) - (Шёнбюэль: замок) - (Агсбах: руїни замка) - (Арнсдорф) - (Росзац) - (Маутерн) - (Фурт) - (Гетвайг: барочний монастир) - (Трайсмауэр: римські ворота) - (Тулн: музей Шилі) - (Клостернойбург: церква абатства) - (Відень) - (Перхтольдсдорф) - (Гумпольдскирхен) - (Баден (під Віднем): численні будинки в стилі бидермайер, будинок-музей Бетховена, басейн із термальною водою) - (Бад Веслау: басейн із термальною водою) - (Вінер Нойштадт: середньовічний замок).
11.ЗАМКИ, ФОРТЕЦІ І ПАЛАЦИ ЗЕМЛІ НИЖНЯ АВСТРІЯ
Артштеттен: (район) Палац (XVI століття), музей Франца- Фердинанда. Палацева церква: склеп, де похований Франц-Фердинанд і його дружина, убиті в Сараєво в 1914 році.
Раппотгенштайн: (район) Фортеця, що бере свій початок у романські часи, а окремі її частини побудовані в готичному стилі і стилі ренесанс. Огляд внутрішніх приміщень (кухня і, підземна темниця.
Розенау: (район) заміський палац у стилі барокко зі справжнім інтер'єром "Вільних мулярів".
Вайтра: (район) Палац епохи Ренесансу, 1606 р. Чудовий внутрішній арковий двір. Палацевий театр (XIX століття).
Хайденрайхштайн: (район) Замок, обнесений ровом (XVI століття). Огляд внутрішніх приміщень, колекції.
Раабас:(район) Прикордонна фортеця, важливе оборонне зміцнення Бабенбергов у XI столітті. Розкішний лицарський зал: фрески з початку XVI століття.
Ригерсбург: (район) найкрасивіший палац у Нижній Австрії побудований у стилі барокко Ф. А. Пилграмом (бл. 1735 р.); палацевий музей з тематичними експозиціями.
Хардегг: (район) Прикордонна фортеця, відновлена в XIX столітті в романтичному дусі. Музей Максиміліана Мексиканського.
Грайлленштейн: (район) Замок у стилі ренесанс кінця XVI століття, склепінний внутрішній двір, музей.
Резенбург: (район) Замок у стилі ренесансу (побудований у 1583-1604 р.), пишний інтер'єр, двір для лицарських турнірів.
Графенэгг (район) (недалеко від Графенверта):
Замок, обновлений у 1840-73, архітектурному стилі епохи Тюдорів. Головна палацева будівля в Австрії в романтичному стилі, англійський парк.
Аггштайн: (район) Руїни замка Куэнринг (XIII століття).
Шаллабург: (район) Самий прекрасний замок північної Австрії в стилі ренесансу. Перебудований у 1572- 1600 р. Внутрішній арковий дворик, багато прикрашений теракотой.
Халигенкройц - Гуттенбрунн (район) (на схід від Херцогенбурга):
Замок у стилі барокко, сходи якого виконані в стилі рококо. Музей барокко.
Кройценштайн: (район) Спорудять (1874-1907) як романо-готический "ідеальний замок" (середньовічні будівельні компоненти). Огляд внутрішніх приміщень.
Орт-ан-дер-Донау: (район) Замок Орт: фортеця XIII століття, музей рибальства, місцевий краєзнавчі музей.
Экартзау (район) (на схід _Орт-ан-дер-Донау):
Мисливський палац, перебудований И. Е. Фишером фон Эрлахом у 1732 р. .Парадні зали (фрески Д. Грана).
Мархэгг: (район) Замок у стилі барокко. Фасад - 1733 р., мисливський музей.
Шлоссхоф: (район) Літня резиденція принца Євгенія Савойского, вибудована в 1725-1729 р. Каплиця (1727 р.), стельові фрески виконані Карлоне.
Нидервайден (район) (західніше Шлосохофа): Мисливський замок, споруджений у 1694 р. Б. Фишером фон Эрлахом (перебудований у 1765 р.) Пакасси.
Рорау: (район) Колишній замок, обнесений ровом, художня галерея з добутками італійських, іспанських і датських художників епохи барокко.
Маейрлинг: (район) Колишній мисливський будинок, у 1889 р. тут покінчило життя самогубством кронпринц Рудольф.
Марія Энцерсдорф: (район) Ліхтенштейнська фортеця, фортечні споруди з палацом, житловою вежею і каплицею (друга половина XII століття, обновлена в 1873 р. У романтичному стилі).
Лаксенбург (район) (південніше Відня):
Голубой Двір: літня резиденція імператора (стиль барокко), палацевий театр, Старий Палац (мисливський будинок середніх століть). На озері - замок Франценсбург - головний пам'ятник романічного класицизму в Австрії.
Вінер Нойштадт: (район) Середньовічна фортеця XIII століття, каплиця Святого Георгія (1460), де знаходиться гробниця імператора Максимимана И.
Зеебенштайн: (район)"Хоенбург", розширений приблизно в 1600 р. Огляд внутрішніх приміщень і колекції художніх творів
12.СЛІДАМИ ВЕЛИКИХ МУЗИКАНТІВ
Санкт-Пельтен (район)
Події музичної мни. Тижня культури і музичний фестиваль (кінець травня - середина червня), міжнародний фестиваль церковної музики (вересень - жовтень).
Атценбругг (28 км до півночі від Санкт-Пельтена)
Франц Шуберт: музей у палаці Атценбругг, будинок-музей композитора, пам'ятні місця.
Графенэгг (район) (10 км до півночі від Кремса)
концерти в палаці Графенэгг (квітень - вересень).
Гарс-ам-Камп (район)
будинок Франца фон Зуппе (вул. Кремзерштрассе, 40).
Абатство Альтенбург/ палац Брайтенайх (район)
(6 км на південь від Хорна): місце проведення міжнародних фестивалів камерної музики (липень-серпень).
Рорау (район)
Йозеф Гайдн: будинок-музей, де народився музикант (N 60), пам'ятник, меморіальна церква.
Перхтольдсдорф (район)
Кристоф-Виллибальд Глюк, літній будинок (вул. Вінер Гассе, 22) будинок-музей Хуго Вольфа ( вул. Брунненгассе, 26)
Мeдлинг (район)
Літна музей-квартира Людвіга ван Бетховена (вул. Хауптштрассе, 79) будинок Арнольда Шёнберга (вул. Бернхардгассе, 6)
Баден-под-Веной (район)
Собыгия музичного життя: фестиваль оперети (кінець червня - середина вересня) Пам'ятні місця: квартира Людвіга ван Бетховена (вул. Ратхаусгассе, 10); тропа, по якій Бетховен робив прогулянки з Бадена в Мёдлинг.
13.НАЦІОНАЛЬНІ ПАРКИ
Національний Парк Донау-Ауэн
По кількості сильно зволоженої ріками, озерами і болотами землі парк Донау-Ауэн є найбільшим у Центральній Європі і є місцем обитания для більш, ніж 5000 видів тварин і птахів. Розташовані по обох сторони Дунаю долини є не тільки заповідником, де зустрічаються рідкі породи тваринні види рослин, але ще і чудовим місцем відпочинку. Під час екскурсій (піші і на човнах) у супроводі гідів, відвідувачі довідаються багато цікавого про цей унікальний і недоторканий природний куточок.
Національний Парк Тайаталь
Доліна ріки Тайа, що розташована в північній частині землі Нижня Австрія, є однієї із самих прекрасних річкових долин Австрії і самою західною крапкою, де виростають багато типові для паннонского клімату види рослин. Закруту ріки, що глибоко врізаються в скелі палеозойської ери, посипані квітами лугу і полючи, що буяють стрімчаками гори - усе це додає особливий колорит цьому парку. У цьому Національному парку разом з Чеською Республікою, що тут граничить з Австрією, здійснюються наукові проекти.


ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
Відень Балгастайн
Грац Баден-бай-Він
Зальцбург Зеєфельд
Австрійські Альпи Отцталь
Цель-ам-Зєє Ціллерталь
Інсбрук Заальбах
Китцбюель  

1.Піша екскурсія Віднем  7.ОЗЕРА ЗЕМЛІ НИЖНЯ АВСТРІЯ
2."Нічний Відень"  8.МОНАСТИРІ Й АБАТСТВА ЗЕМЛІ НИЖНЯ АВСТРІЯ
3."Палац Шеннбрун" 9.Екскурсії для дітей
4.Віденський ліс 10.ВИНОГРАДНИКИ ТА МАРШРУТ ПО НИЖНІЙ АВСТРІЇ
5.Піша екскурсія по Зальцбургу 11.ЗАМКИ, ФОРТЕЦІ І ПАЛАЦИ ЗЕМЛІ НИЖНЯ АВСТРІЯ
6.Столиця Нижньої Австрії м.Санкт Пельтен 12.СЛІДАМИ ВЕЛИКИХ МУЗИКАНТІВ
  13.НАЦІОНАЛЬНІ ПАРКИ

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини