головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Чехії

Чехію часто називають серцем європейського континенту. Подорожуючим між Плзнем і Хебом показують гранітний обеліск з написом ”Центр Європи”. У Чехії 2500 старовинних замків і містечок. Тут можна побачити різні архітектурні стилі – романський, готичний, ренесанс, чеське бароко.
Найбільші міста: Прага – 1,2 млн. жителів, Брно – 390 тис. жителів, Острава – 330 тис. жителів, Плзень – 175 тис. жителів.


Прага. Одне з найкрасивіших міст Європи. З давніх часів Прагу називали стобашенною, златоглавої. У старих районах міста до сьогодні переважають архітектурні пам’ятники в стилях готики і бароко.
Прага була заснована слов’янськими поселенцями, і дотепер чехи, нащадки західнослов’янських племен, складають абсолютну більшість жителів. В середні віки правителі запрошували в країну німецьких колоністів, які зводили міста і відкривали порожні землі. У XIV сторіччі, при Карлі IV, коли Прага перетворилася на найбільше місто Центральної Європи, німецька меншина користувалася великим впливом. У цей період помітну роль в культурному і господарському житті грали також євреї, яким, правда, дозволялося селитися тільки в межі ”Єврейського міста”.
Визначні пам’ятки Праги: Старе місто, історичне серце Праги – Градчани з Музеєм іграшок, скульптури Карлового мосту і його оглядовий майданчик,; набережна Влтави, замок, численні палаци і церкви, вечірній світломузичний спектакль на ”Кріжікових фонтанах”, концерти органної музики в храмах, багато магазинів, що торгують виробами з кришталю і пивні льохи.
У околицях Праги розташовані знамениті замки. Також цікаві замки Богемії і Моравії.
Кращі чеські курорти: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Теплиці, Подебради. Основні лікувальні чинники курортів – термальні мінеральні води і клімат.


Карлові Вари. Найбільший курорт Чехії. Розташований в 120 км від Праги. Тут зареєстровано 132 термальних джерела, проте з лікувальною метою використовується 12 з температурою води 42-72 °С.


 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
72  69 
70
Прага.
Карлові Вари.

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини