головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Хорватії
Півострів Істрія
про країну   1   2   3   екскурсії
Умаг
Умаг є самим західним містом Хорватії й відомий, насамперед, як туристичний центр. Стара частина міста нараховує безліч пам'ятників архітектури, найвідомішим з яких є церква Святої Долі, побудована в 1514 році після епідемії чуми. Місцеві ресторанчики й бари пропонують всю розмаїтість средземноморської кухні.Це місто знайшло світову популярність завдяки щорічному міжнародному турніру з тенісу серед професіоналів "CROATIA OPEN" серії ATP, проведеному тут вперше у 1990 році і який став першим турніром такого класу в східній і середній Європі. Природа щедро наділила узбережжя Умага, що простягнулося на 45 км., красою й зачаруванням. Його кам'янисті пляжі, блакитні бухти, невеликі порти, комфортабельні готелі й апартаменти щорічно притягують сюди тисячі туристів з усією Європи.

ГОТЕЛІ
APARTMENTS SOL POLYNESIA *** SOL AURORA ****
APARTMENTS SOL STELLA MARIS *** SOL ELITE KORALJ ****
SOL UMAG ***

Ровінь
Ровіню можна сміливо привласнити звання самого романтичного міста Хорватії. Колись батько сучасної наукової фантастики Жуль Верн у пошуках унікальних місць для дії своїх романів вибирав саме Ровінь. Його вузенькі, що місцями круто йдуть нагору, вулички й вигадливий архітектурний образ, зі стінами, що опускаються в море, будинків, нагадують казкове царство й зачаровують із першого погляду. Ровінь поєднав у собі Вічність Риму, добірність Венеції й чарівність Середземномор'я.Це місто заснували римляни в третьому сторіччі й назвали його Castrum Rubini, але археологічні розкопки показують, що ці місця були населені ще в бронзовому й залізному віках, коли на півострові Істрія процвітала культура Histri. В історичному плані Ровінь повторює шлях півострова Істрія, а всі володарі півострова залишили тут свій слід. Місто було визнано культурним пам'ятником в 1963 році. Відповідно до записів сьомого сторіччя, Ровінь був оточений стінами, а пізніше був посилений вежами. Старе місто мало сім воріт, троє з яких збереглися до наших днів - Ворота Святого Бенедикта, Портик і Взаємні ворота. Символом міста є Церква Святої Ефимії, що була побудована в XVIII столітті, а її фасад, виконаний у венеціанському стилі, був добудований у дев'ятнадцятому сторіччі. Цей собор домінує над містом. На його дзвіниці, на висоті шістдесяти метрів, піднімається статуя Святий Ефимії, покровительки Ровіня. Ця конструкція показує напрямок вітру. Раніше це місто перебувало на острові й було відділене від материка невеликим каналом. У середині сімнадцятого століття, завдяки швидкому росту населення, Ровінь став розвиватися за межі острова. Поступово канал став заважати зв'язку між двома частинами міста, і в 1763 році його вирішили засипати. Так Ровінь знайшов свій сьогоднішній образ. Прогулянка по Ровіню - це занурення в час. Міська ратуша, Церква Св. Ефимії, Каплиця Святий Трійці, Францисканський монастир з його специфічним запахом стародавніх рукописів, міський музей і годинники - от основні визначні пам'ятки цього міста. Ровінь сам по собі музей і його вулиці несуть у собі багатовікову історію.Ровінь є одним із самих популярних туристичних центрів Хорватії завдяки відмінній інфраструктурі, прекрасному морю й мальовничим пейзажам у поєднанні з багатою культурною спадщиною й безліччю пам'ятників архітектури. Його узбережжя дуже мальовничо завдяки 22 островам, які надають тутешнім місцям особливий колорит.
ГОТЕЛІ
EDEN* *** MONTAURO**
ISTRA *** PARK ***

Пореч
Якщо порівняти середземноморські міста Хорватії, що вирізняються своїм спокоєм і розміреністю, то Пореч виявиться самим веселим і невимушеним з них. Його вулиці ніколи не бувають порожніми й безлюдними, численні кафе під відкритим небом завжди наповнені сміхом і голосами.По вулицях і провулкам Пореча можна гуляти годинами й не втомлюватись, у ньому немає підйомів і спусків, як у Ровіні, центр якого розташований на високому пагорбі, хоча це анітрошки не зменшує достоїнств останнього. У Поречі є чудова набережна, звідки відкривається чудовий вид на прилеглі острови. У старій частині міста, у самому несподіваному місці, зустрічаються невеликі сквери з віковими соснами, а затишні дворики потопають у зелені.Практично всі цивілізації, починаючи з II століття до нашої ери, коли римляни заснували тут своє поселення (Castrum), залишили в Поречі свій слід, тому місто дуже цікаве в архітектурному плані. Воно було збудоване у класичному римському стилі, із двома головними вулицями, що перетинають і утворюють хрест. Назви цих вулиць дотепер не змінилися - Decamanus і Cardo Maximus. Центром міста служила й служить тепер типова римська квадратна площа Marafor, брукове покриття якої в наші дні на 40 сантиметрів нижче існуючого в II столітті. У місті багато соборів, найвідомішим з яких є Базиліка Святого Ефразиуса, що перебуває в списку всесвітніх скарбниць ЮНЕСКО й має на диво гарну візантійську мозаїку, що принесла Поречу світову славу.Пореч є самим відвідуваним туристичним центром Хорватії завдяки відмінній інфраструктурі, дивовижній природі й чудовим можливостям для відпочинку. Його узбережжя, довжиною 64 кілометра, буяє безліччю смарагдових лагун і має вигадливо порізану берегову лінію надзвичайної краси, а м'який средземноморський клімат залучає сюди людей, що бажають поправити здоров'я.
ГОТЕЛІ
DELFIN**
DIAMANT****
LAGUNA ISTRA***
MEDITERAN*** LAGUNA GALIJOT**** LAGUNA MATERADA***
KRISTAL*** LAGUNA GRAN VISTA*** PARENTIUM***
PLAVI***

ZORNA***


Пула
Пула є самим загадковим і незвичайним містом Хорватії, тут стикається безліч, здавалося б, несумісних речей, що утворять унікальний і неповторний образ Це позв'язано, насамперед, з його багатою історією, що сильно вплинула на архітектуру, культуру й традиції. Перші сліди людського життя були виявлені в печері Sandalj недалеко від Пули (близько 1 мільйона років до н.е.). Місто Nezakcium, центр самої древньої етнічної групи півострова - племен Histri, також перебуває в пригороді Пули. Перше згадування про Пул пов'язане з легендою про аргонавтів, під час походу яких за золотим руном було засноване місто Polai. Вони чи основа "Місто притулків", тому що не могли повернутися без золотої овечої вовни. В 45-46 роках до н.е. Пула одержала статус Римської колонії, що призвело до її інтенсивного розвитку. Пізніше імператор Октавіан перетворив Пулу в імператорське місто, про що свідчать шедеври римської архітектури - тріумфальна арка Сергіуса, Храм Августа. Варто особливо відзначити амфітеатр Арена, що був побудований у першому сторіччі під час правління імператора Веспасіана. Арена є одним із набільших колізеїв світу, що чудово збереглись до наших днів, і служить місцем проведення щорічних фестивалів. Після падіння Римської імперії влада над Пулою перейшла до венеціанців. Після численних війн, епідемій чуми й малярії венеціанський період був закінчений, а Пула перейшла в руки Австрії, потім Наполеона, потім знову Австрії. Нарешті, в 1859 році Австро-Угорська імперія, втративши частину земель у північній Італії, вирішує зробити з Пули саму потужну військово-морську базу на Адріатиці. У цей період місто перетворилося в індустріальний порт, втративши частину свого стародавнього блиску й шарму. Після першої світової війни Пула перейшла під владу Італії, і тільки 1947 року, після закінчення другої світової війни, Істрія й Пула були возз'єднані з Хорватією.
ГОТЕЛІ
PULA *** HISTRIA ****                   PALMA ***
BELVEDERE ***                         MEDULIN ****
BRIONI ***
PARK ***       


Опатія
Опатія - це унікальний курорт, аналогів якому в Хорватії немає. Це місто відділене від півострова Істра горою Учка (1396 метрів), завдяки чому в його численних парках ростуть магнолії, пальми, бамбук і інші субтропічні рослини. Знаменитий пішохідний променад пролягає уздовж всієї опатійської рів'єри й становить 25 кілометрів.Історія туризму Опатії почалася в 1844 році з будівництва першої вілли Анджиоліни. Завдяки діяльності відомих лікарів і унікальних кліматичних умов в Опатії розвивається оздоровчий туризм, перетворюючи місто в один із самих популярних курортів Європи. Тут воліли лікуватися такі відомі історичні особистості, як Вільгельм II, Франц Йосип I, А. П. Чехов, Айседора Дункан і багато інших. Опатія - це унікальне сполучення здорового клімату, природних багатств і культурних традицій. Багато готелів розташовані в історичних будинках XIX століття, але пропонують всі сучасні умови для повноцінного відпочинку й лікування, роблячи щиру приємність цінителям стилю ретро. У цьому місті постійно проходять оперні й концертні вечори, кінофестивалі й спортивні змагання. Опатія - прекрасне місце для проведення конгресів і симпозіумів.
ГОТЕЛІ
AMBASSADOR *****
MILLENIUM *****
EXCELSIOR *** PALACE-BELLEVUE ***


ФОТОГАЛЕРЕЯ
Готель APARTMENTS SOL POLYNESIA ***
Готель APARTMENTS SOL STELLA MARIS ***
Готель SOL UMAG ***
Готель SOL AURORA ****
Готель ISTRA ***
66  617 
613  616 
611 618
614
ДУБРОВНИК
СПЛІТ
ОСТРІВ БРАЧ - БОЛ (Златни рат)
РАФТИНГ
ПЛИТВІЦЬКІ ОЗЕРА
ОМІШ - ЦЕТІНА
ФОЛЬКЛОРНИЙ ВЕЧІР
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК "КОРНАТІ"

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини