головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 

 

Тернопіль - Краків - Освенцім - Прага – Мілан – Рим – Ватикан – Сан Маріно - Венеція – Постойна – Відень – Тернопіль.

(5500 км – 12 днів)

 

        1 день.   Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи на залізничному вокзалі            м. Тернополя- 23:00 виїзд до Польщі.

 

        2 день.     Приїзд у Краків близько 09:00.  Оглядова екскурсія «Магічний Краків» ( 3 год., включена до вар-тості туру ) – місто древніх легенд і переказів… Прогулянка з екскурсоводом старим єврейським районом - Казімєж, повним вузьких, таємничих вуличок і провулків. Королівський Замок на Вавелі — велична ренесансна  будівля, з красивим аркадним внутрішнім двориком, а також Катедра (Собор) з найвідомішим  в Польщі дзво-ном Сигізмунда. Старе Місто: Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська, Головний ринок, Маріацький костел - найбільший костел в Кракові, у ньому знаходиться безцінний мистецький  шедевр XV ст. - вівтар Віта Ствоша; пам'ятник Адаму Міцкевичу. Близько 17:00 обід у ресторані національної кухні «Морське Око» - (включено до вартості туру) . Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.

 

         3 день.     Сніданок, виселення із готелю. О 9:00 виїзд із Кракова  в Освенцім.О 12:00 Екскурсія територією колишнього концтабору Аушвіц ( 3,5 год., включена до вартості туру) -одного із найбільших нацистських концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до січня 1945 в околицях міста Освенцім. За деякими даними, у часи Другої світової війни в Аушвіц - Біркенау було винищено майже два мільйони людей різних національностей. У 1947 році на території концтабору було створено музей. Донині тут все залишилося недоторканим: кожен охо-чий може побачити кімнати тортур, газові камери, бараки, архівні фотографії. Переїзд до Праги, дорогою обід - (включено до вартості туру), поселення у готель. Ночівля.

 

        4 день.      Сніданок. О 09:00 Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага» ( 3 год., включена до вартості туру). Стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каро-лінум – перший Празький університет, костел Діви Марії. Староміська площа та Астрономічний годинник на ра-туші, де кожну годину у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі  єврейський квартал Йозе-фів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб за-гадати бажання!  Вільний час. О 19:00 виїзд із Праги до Мілану (нічний переїзд).

 

        5 день.   Мілан – столиця моди, діловий центр Європи. Це одне з найстародавніших міст Італії і її фінансо-вий центр. Аристократичний дух Італії на Пьяцца Дуомо, театр Ла Скала, безліч музеїв та соборів з розписами Леонардо да Вінчі – все це можна відчути у Мілані. Галереї мод, знамениті у всій Італії, шопінг, де кожна річ бу-де по-своєму безцінна. Мілан – це прекрасне поєднання античності, сучасності та незалежності. - Оглядова екскурсія (3 год., включено до вартості туру)  Вільний час. Переїзд до Риму, поселення у готель, ночівля.

 

        6 день.       7-00 сніданок, ранній виїзд до Ватикану, літургія в соборі св. Петра – головному католицькому храмі світу (за бажанням можна прийняти причастя). Після служби ви матимете можливість відвідати підзе-мелля Ватикану, де знаходяться поховання Апостола Петра та Римських Пап, або ж піднятися на купол собору св. Петра, з якого добре видно весь Ватикан і Рим. Також можна відвідати славнозвісні Ватиканські музеї, чи Секстинську Капеллу, щоб побачити неймовірні фрески Мікеланджело і безцінні твори мистецтва, які зберіга-ються в Ватикані. Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із за-тишних римських кафе, самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста». Повернення у готель. Ночівля.

 

        7 день.      Рим. Вільний день, для самостійного ознайомлення із одним з найвідвідуваніших міст у світі, можливість здійснення покупок та сувенірів. Відчуйте дух легендарного "вічного міста", розташованого на семи пагорбах. Важко сказати, що запам’ятається Вам найбільше!

 

      

 8 день.       Рекомендуємо екскурсію «Рим - місто велике і вічне!» Рим - перша любов людства і перша над-держава планети. Рим - єдине місто з тисячі існуючих, яке отримало назву «Вічного»! Його наслідували, його боялись, ним захоплювались! І почнемо з огляду пам'яток Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємся мощеними вуличками, якими ступав Юлій Цезар, почуємо древні легенди про великих імпера-торів. Тут кожен куточок, кожен будинок, кожен камінь має свою неповторну історію, і вона оживає на очах: Пантеон, Римський форум, арка Констянтина, площа Іспанії, Капітолій… Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей - «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим!»...

 

         9 день.       Сан-Маріно (Республіка Сан-Марино, Repubblica di San Marino) - один з трьох самих маленьких (після Ватикану та Монако) країн світу. Претендує на звання найстарішої республіки у світі, заснованої Святим Марінусом (на честь якого і названо держава) в 301 р. н. е.. Сан-Маринці пишаються своєю традиційною гостинністю. Сьогодні це незалежна, демократична і нейтральна республіка, вірна давнім традиціям. Венеція. Оглядова екскурсія «Обручена з морем – Венеція!» (включено до вартості туру) (квитки на катер: дорослі – 18€, діти – 16€). Ось вона – незвичайна краса і приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе. Тут все унікально і дивно: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь. Здається ніби саме час струмує між стін будинків, що пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки. Поселення у готель. Ночівля.

 

         10 день.       Раннє виселення з готелю.  Переїзд до Словенії. Де б у Словенії Ви не перебували рекомен-дуємо Вам відправитися в область, відому своїми карстовими явищами - підземними печерами, вапняковими скелями, сосновими лісами й родючим ґрунтом червоних кольорів. Поруч із містом Постойна перебуває най-більша в Словенії карстова печера, довжиною більше 28 кілометрів. Огляд Постойнської печери почнеться з поїздки на відкритій електричці по коридорі Старої печери, триває пішою прогулянкою, приблизно півтора кілометра, по найбільш гарних коридорах і залах. Огляд закінчується в створеному природою "Концертному залі". Оскільки постійна температура повітря в печері всього 8 градусів, рекомендуємо взяти із собою теплий одяг.  (3 год., включено до вартості туру). – переїзд у Відень ночівля в готелі.

 

          11 день.    Ми пропонуємо Вам побувати в центрі Відня. Собор Stefansdom на площі св. Штефана – старо-винний символ Відня. Тепер підемо по найгарнішій вулиці Відня – Грабен, вулиці що виникла на місці давньо-римського рову. Грабен- серце Відня, вона зберігає велику кількість видатних пам’яток. Головна «Чумна Колон-на». Неподалік – два фонтани, названих в честь найбільших святих. Неможливо проминути і куполи Петерс-кірхе. Зараз, пройшовши Грабен до кінця, Ви побачите не менш цікавий древній собор – колишню придворну церкву Міхаелеркірхе, на площі Міхаелерплатц. І знову перед Вами розкіш та могутність – колишній імпера-торський палац Хофбург, який зараз відкритий як архітектурний комплекс. (3 год., включено до вартості туру). Вільний час. Нічний переїзд на Україну.

 

         12 день.

Повернення у Тернопіль близько 12:00 год.

 

Вартість туру  750 євро. + 600 грн.

 

До вартості туру включено:

До вартості туру не включено:

- Проїзд автобусом євро класу.

 - Проживання у готелях по маршруту зі сніданками.

 - Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

 - Екскурсії, вказані в програмі.

- Послуги ліцензованих екскурсоводів у Кракові, Освенці, Празі, Мілані, Римі, Ватикані, Сан Маріно, Венеції, Постойна, Відні.

 - Медичне страхування.

- Особисті витрати.

-Консульський збір 35 євро та 20 грн.       

(послуги банку), крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери.

      - Факультативні екскурсії.

      - Особисті витрати.

 - Харчування не передбачене

   програмою.

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

 

Перелік документів необхідний для відкриття Шенген Візи

 
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини