головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 

 

Тернопіль - Краків – Прага – Верона – Венеція – Постойна – Відень - Будапешт – Тернопіль.
8 днів 7 ночей - 3800 км.

1 день.      Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи біля готелю Тернопіль - 05:00 виїзд до Польщі. Приїзд у Краків близько 16:00.  Поселення в готель. Відвідування аквапарку «Park Wodnyy» ( 3 год., включено до вартості туру ) - одного з найбільших закритих аквапарків у Європі, з озонованою термальною водою, має 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша гірка – чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м), із спеціальним  електричним освітленням й звуковими  ефектами. Фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, 2 альпіністські стінки, з яких можна безпечно зістрибнути в басейн. Загальна площа басейнів - 1586 м2. Вода в басейнах має температуру 28 - 32 градуси, озонована. 

Повернення у готель.  Ночівля.

 

2 день.       Сніданок, 09:00. Оглядова екскурсія «Магічний Краків» ( 3 год., включена до вартості туру )– місто древніх легенд і переказів… Прогулянка з екскурсоводом старим єврейським районом — Казімєж, повним вузьких, таємничих вуличок і провулків, а також збережених до сьогодні синагог. Королівський Замок на Вавелі — велична ренесансна  будівля, з красивим аркадним внутрішнім двориком, а також Катедра (Собор) з найвідомішим  в Польщі дзвоном Сигізмунда. Старе Місто: Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська, Головний ринок, Маріацький костел — найбільший костел в Кракові, у ньому знаходиться безцінний мистецький  шедевр XV ст. - вівтар Віта Ствоша; пам'ятник Адаму Міцькевичу; готично — ренесансні Сукєнніце, в яких розміщена галерея польського образотворчого мистецтва XIX ст.; Вежа Ратуші, костел св. Войцеха , вул. Гродська, вул. Канонічна. "Collegium Maius" - головний корпус одного з найстаріших університетів Європи, споруджений ще у 1400 році. Вільний час.  Близько 15:00 виїзд до Праги. Поселення у готель. Ночівля.

 

3 день.       Сніданок. О 09:00 Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага» ( 3 год., включена до вартості туру). Стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії. Староміська площа та Астрономічний годинник на ратуші, де кожну годину у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання! Вільний час.  О 19:00 виїзд до Верони (нічний переїзд).

 

4 день.         Верона - одне з найпрекрасніших і древніх італійських міст. Місто розташоване на берегах річки Адідже біля озера Гарда. Однією з головних пам'яток Верони є римський амфітеатр (Arena di Verona), який є третім по величині в світі після Колізею в Римі і арени в Капуа. У місті знаходяться безліч прекрасних церков. Базіліка Сан-Дзено Маджоре (San Zeno Maggiore) вважається одним з кращих досягнень романської архітектури. У міста знаходиться ще одна головна пам'ятка міста, що залучає масу туристів,  - легендарний будинок Джюльетти (Casa di Giulietta) Оглядова екскурсія (2 год., включено до вартості туру). переїзд до Венеції. Поселення у готель. Вільний час. Ночівля.

 

5 день.     Сніданок. Оглядова екскурсія «Обручена з морем – Венеція!» (включено до вартості туру) (квитки на катер: дорослі – 18€, діти – 16€). Ось вона – незвичайна краса і приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе. Тут все унікально і дивно: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь. Здається, ніби саме час струмує між стін будинків, що пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки. Переїзд до Словенії. У місті Постойна знаходиться найбільша в Словенії карстова печера, довжиною більше 28 кілометрів. Огляд печери почнеться з поїздки на відкритій електричці коридорами Старої печери, по найбільш гарних коридорах і залах. Огляд закінчується в створеному природою "Концертному залі" до виходу з печери Ви знову поїдете поїздом. Оскільки постійна температура повітря в печері всього 8 градусів, рекомендуємо взяти із собою теплий одяг.  (3 год., включено до вартості туру)  переїзд до Відня,  Поселення у готель. Ночівля.

 

6 день.      Ми пропонуємо Вам побувати в центрі Відня. Собор Stefansdom на площі св. Штефана – старовинний символ Відня. Тепер підемо по найгарнішій вулиці Відня – Грабен, вулиці що виникла на місці давньоримського рову. Грабен – серце Відня, вона зберігає велику кількість видатних пам’яток. Головна «Чумна Колонна». Неподалік – два фонтани, названих в честь найбільших святих. Неможливо проминути і куполи Петерскірхе. Зараз, пройшовши Грабен до кінця, Ви побачите не менш цікавий древній собор – колишню придворну церкву Міхаелеркірхе, на площі Міхаелерплатц. І знову перед Вами розкіш та могутність – колишній імператорський палац Хофбург, який зараз відкритий архітектурний комплекс. Площа Героїв, гармонійно вписується в архітектурний комплекс. Останній етап Хофбурга – Новий Бург, який побудований на межі XX сторіччя. Хойен Маркт – найдревніша віденська площа. Церква св. Рупрехта – древня церква міста (3 год., включено до вартості туру). Вільний час. Близько 18:00 виїзд до Будапешту. Поселення у готель. Ночівля.

 

7 день.       Будапешт - чарівне місто, розділене на дві половинки найшвидшою європейською рікою Дунай. "Париж на Дунаї" - саме так називають це місто його жителі і гості, які отримують це враження з перших же хвилин перебування тут. Прекрасні ажурні мости, горбкувата Буда, метушливий Пешт і Дунай, що розділив на дві частини і угорську столицю, і саму Угорщину. Варто відмітити, що Будапешт - це не лише фортеці та палаци, а й чарівні площі, звивисті вузькі вулички, алеї, стародавні дворики з кам’яними лавками, встановленими в нішах середньовічних стін, розкішні набережні Дунаю, численні музеї та галереї, винні дегустаційні зали, термальні купальні з лікувальними водами. Тому, не дарма, Будапешт можна назвати безцінною перлиною Дунаю, відвідавши яку, кожен збереже у серці неймовірні враження та почуття захоплення назавжди. Оглядова екскурсі ( 3 год., включено до вартості туру ). Вільний час. На території Будапешта знаходиться більше сотні термальних джерел. Багато з них живлять різні купальні, басейни, водолікарні. Вони допомагають від 40 видів різних хвороб і приносять полегшення за допомогою цілющих вод та грязей угорської столиці. Купальні мають широкий спектр послуг: лікувальні ванни, вуглекислі ванни, грязелікування, підводний струменевий масаж, інгаляції, соляні камери. Одною з найпопулярніших купалень Будапешта вважається Сечені, яка розташована в парку "Варошлігет" (у перекладі з угорського "Міський гай"). Купальня Сечені представляє собою один з великих європейських термальних комплексів, який Ви зможете відвідати. О 19:00 виїзд на Україну.

 

8 день.       Повернення у Тернопіль близько 07:00 год.

 

Вартість туру  350 євро. + 300 грн.

 

До вартості туру включено:

До вартості туру не включено:

- Проїзд автобусом євро класу.

 - Проживання у готелях по маршруту зі сніданками.

 - Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

 - Екскурсії, вказані в програмі.

- Послуги ліцензованих екскурсоводів у Кракові, Празі, Вероні, Венеції, Постойна, Відні та Будапешті.

 - Медичне страхування.

- Особисті витрати.

-Консульський збір 35 євро та 20 грн.       

(послуги банку), крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери.

      - Факультативні екскурсії.

      - Особисті витрати.

 - Харчування не передбачене

   програмою.

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

 

  
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини