головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
 

Тернопіль – Варшава – Берлін – Париж – Дрезден – Вроцлав – Краків – Тернопіль  ( 8 днів, 4500 км.)

  

 1 день.  Збір групи біля готелю Тернопіль. Виїзд о 20:00, о 22:00 можливість приєднання туристів у Львові (біля магазину АШАН).  Перетин  українсько-польського кордону.

2 день.  Близько 08 -00 приїзд у Варшаву. Оглядова екскурсія (включена до вартості туру) по місту королівських резиденцій, місту  музики Шопена, місту якому  властива неповторна і унікальна атмосфера. Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, навколо якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції.  Старе місто зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписами; суворо-величні костели, на чолі з найдревнішим - костелом святого Яна, колона Сигизмунда, і звичайно палац Радзивилів - діюча резиденція президента. Краса ... Вся краса міста відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. Вільний час. Переїзд у готель, поселення, ночівля.

3 день.   Сніданок, виселення із готелю.  Переїзд до Берліну. Оглядова екскурсія  (включена до вартості туру) Запрошуємо побачити Берлін, який дбайливо зберігає подарунки століть і зі смаком поєднує їх із сьогоденням: могутній Рейхстаг, витончений палац Шарлоттенбург, величний Берлінський собор, колона Перемоги, увінчана статуєю богині Вікторії, і  візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота. Вільний час.  

 Для бажаючих  пропонується факультативна екскурсія до зоопарку - найбільшого у Європі  https://www.zoo-berlin.de  та одного з найбільших зоологічних садів в світі, Zoologischer Garten: ставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини. Недаремно мешканці столиці стверджують: «Не знає Берліна той, хто не був в Берлінському зоопарку».

Для всіх любителів шопінгу рекомендуємо відвідати торговий центр «Wilmersdorfer Arcaden» http://www.wilmersdorfer-arcaden.de  вільний час.  О 19:00 виїз із Берліну. Нічний переїзд до Парижу.

4 день.  Приїзд у Париж  близько 09:00  Оглядова екскурсія  “Париж – чарівність шарму!”. (включена до вартості туру)  Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо величну Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу... Гранд Оперу - один з найкрасивыших театрів світу... Париж - казкова скриня шедеврів, які віками створювали найвідоміші у світі архітектори, художники і скульптори...Екскурсія містом: La Madeleine, Place de la Concorde, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, площа Trocadero, Варшавська площа. Вільний час.

 Пропонується факультативна екскурсія “Мистецтво краси - Лувр”– один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватись роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля…  Поселення у готель. Ночівля.

5 день.  Сніданок. Виселення з готелю. Пропонується факультативна екскурсія у «Діснейленд парк» http://www.disneylandparis.com  комплекс парків розваг компанії «Волт Дісней» у місті Марн-ла-Валле у східному передмісті Парижа. Парк налічує сорок дев'ять атракціонів у п'яти тематичних «землях». Залізнична колія проходить по периметру і має зупинки на Main Street, USA, Frontierland, Fantasyland і Discoveryland. Дороги до різних частин розходяться від центру, де розташований замок Сплячої красуні «Le Chateau de la Belle au Bois Dormant».  Виїзд із Парижу о 19:00. Нічний переїзд у Дрезден

6 день.  Приїзд у Дрезден близько 08:00 Оглядова екскурсія стародавньою  столицею Саксонії  (включена до вартості туру), яка розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю цієї  площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Розкішний Цвінгер  із неперевершеними колекціями, резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс.

Відвідування Дрезденської картинної галереї (включено до вартості туру) http://www.dresdengallery.com , де знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта.

Вільний час, чудова можливість здійснити покупки. О 18:00 збір групи,о 18:15 виїзд із Дрездена.  Переїзд, поселення у готелі. Ночівля.

7 день.  Сніданок,  виселення з готелю.  Переїзд у Вроцлав оглядова екскурсія містом (включена до вартості туру)  Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. З кожнем новим правителем змінювалася культура та архітектура, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одра блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав…  О 11:00 виїзд до Кракова. 17:00 - Пропонується факультативна екскурсія до аквапарку «Park Wodnyy» http://www.parkwodny.pl/ru - одного з найбільших закритих аквапарків у Європі, з озонованою термальною водою, має 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша гірка – чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м), із спеціальним  електричним освітленням й звуковими  ефектами. Фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, 2 альпіністські стінки, з яких можна безпечно зістрибнути в басейн. Загальна площа басейнів - 1586 м2. Вода в басейнах має температуру 28 - 32 градуси, озонована.

20-00 виїзд у напрямку польсько-українського кордону.  

8 день.  Повернення в Тернопіль близько 11-00 години ранку

Вартість туру  - 300 євро.

До вартості туру включено:

-  Проїзд автобусом євро класу;

-  Проживання у готелях 3*;

-  Харчувння згідно програми;

-  Послуги ліцензованих екскурсоводів згідно програми у Варшаві, Берліні, Парижі, Дрездені, Вроцлаві;

-  Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

-  Медичне страхування.

До вартості туру не включено:

- Консульський збір 35 євро, (крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери);

- 225 грн – послуги візового центру;

- Квитки на проїзд у метро в Парижі. Вхідні квитки до відвідуваних обєктів (Берлінського зоопарку, Лувру, Діснейленду, Краківського Аквапарку) оренда аудіогідів     - 100 євро

- Харчування, не передбачене програмою 5 обідо-вечерь -  85 євро.

- Особисті витрати;

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.

 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, черги до відвідуваних обєктів, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.


 

 
 
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини