головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Відпочинок для секс-меншин

Кращий гей-курорт
Севастополь люблять моряки. Коктебель - літератори. Ялту - багатії. Чорноморське - не дуже багаті. Симеїз  по праву носить титул кращого вітчизняного гей-курорту. Це селище здавна було відоме своїми легкими вдачами. Розповідають, що ще в 50-і рр. тамтешній пляж під Лебединим крилом облюбували нудисти із усього «нерушимого». І ніякі каральні рейди стражів порядку й моральності нічого не могли поробити із зухвало голими радянськими громадянами.
У ті роки під Симеїзом збиралося багато так званої неформальної - у змісті, не піонерської й не комсомольської - молоді начебто хіппі, панків і т.д. Сьогодні зустріти їх тут можна не частіше, ніж в інших місцях Криму. Такий от дивний зиґзаґ історії. Хіппі замінили геї та лесбійки.
Звичай загоряти й купатися оголеними зберігся на цьому симеїзськом пляжі й сьогодні, однак натуралів там відшукати вже практично неможливо. Після краху старого радянського кримінального кодексу, що передбачав тюремне ув'язнення для всіх осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, натуралів витиснули геї й лесбіянки.
З кожним роком нетрадиційна історія Симеїзу обростає новими міфами й легендами. По одній з них, перший масований «голубий десант» висадився в цих місцях у році 1979. Мов, саме тоді гомосексуалісти з різних міст колишнього СРСР зібралися коло  скелі Лебедине крило й заснували коло її підніжжя перший у країні геєвський пляж.
У серпні 99-го, у Симеїзі навіть відбулися шумні неофіційні торжества, присвячені 20-річчю тієї знаменної події. Їхніми влаштовувачами стали ветерани першого «блакитного десанту», а гостями - геї із Санкт-Петербурга, Москви, Мінська, Риги, Мюнхена й Варшави. Святковий фуршет продовжився презентацією виданої в Пітері  антології літературних шедеврів «Любов без кордонів» і конкурсами. Після проголошення «Містера Симеїз» учасники тусовки чомусь відвідали концерт Софії Ротару в Ялті, а потім закотили банкет в одному з тамтешніх барів.
Нині статус гей-курорту став у селищі майже легальним. Ідіть до їжаків. «Їжаки» - це тепер уже знаменитий бар для геїв. Офіційно цей заклад не вважається гей-клубом, але більша частина його відвідувачів - «блакитні» і «рожеві».
За деякими оцінками, сьогодні серед публіки, що відпочиває влітку в Симеїзі, чи ледве не половина - особи з нетрадиційною орієнтацією.
Слава про Симеїз швидко розлетілася по світу, і зараз отут можна зустріти геїв і лесбіянок з Москви й Пітера, Америки й Голландії, Німеччини й Польщі, Норвегії й Англії. Місцеві жителі до нового статусу селища ставляться по-різному
У перші «блакитні» роки народ обурювався активніше, а тепер притерпівся до дивних молодих і літніх людей і хіба коситься іноді зі здивуванням. Проте мешканці  Симеїзу, маючи на увазі аборигенів, все-таки провінційні й незіпсовані - хоч це й курорт, так що багато хто з «блакитних» все-таки побоюються неадекватної реакції натуралів.  
Переоцінити значення Криму для геїв складно, - скаржився один з них. - Це теперішня Мекка «блакитного» співтовариства, нехай і переважно літня. Факт загальновідомий. Ви ніколи не задавали собі питання: чому в цьому благословенному туристичному раї немає жодного відкритого гей-закладу, а все, що торкається теми, проходить на принизливо підпільному рівні? Здавалося б, бізнесмен, що відкрив у тій же Ялті або Симеїзі  офіційну гей-дискотеку замість банального шинку, повернув би витрати чи ледве не за один сезон. Але цього немає. Чому? Я не знаю відповіді на це питання, але, якщо ситуація настільки жалюгідна й не кращає, виходить, це комусь потрібно. Кому?! Так бог з ними.
Знаючи, що «блакитні» тусуются в «Їжаках», місцеві жителі часто заходять до хазяїна закладу із проханням порекомендувати гомосексуалістам зупинитися саме в них, а не в когось ще. До речі, сам Михайло - людина зі звичайними поглядами. У нього є дружина й діти. Геї й лесбіянки - його бізнес. І він ним,  схоже, задоволений. Так само, як і інші жителі селища, що здають на літо свої квартири відпочиваючим. Гроші, на відміну від людей, не мають сексуальної орієнтації.
На початку ХХ ст. Симеїз називали «містом Сонця» або «містом Щастя». До революції він був одним з найкрасивіших і упоряджених курортів Південного берега. Тепер у Симеїзі бувають Боря Мойсеєв і Шура. Обоє - не натурали.
Елтона Джона - теж не натурала - поки не зауважували, хоча його співвітчизники приїжджають у Симеїз охоче.

Амстердам непристойно звучить в узбецькій мові. Тому що слово "ам" означає... є-є-є, як би м'якше сказати... у загальному... А "дам" - зрозуміло по-українськи, що дам. От і думай, що можна одержати від міста з такою назвою в узбецько-українському  сприйнятті?
Однак, не потрібно знати тонкості української або узбецької мови, щоб засвоїти одне - місто повністю виправдує свою  назва й сформований стереотип. Раніше говорили, що в Радянському Союзі сексу немає. Я знаю причину цього. Тому що секс переїхав на місце  проживання в Голландію.
У центрі міста багато магазинів, у яких кипить і вирує життя: двері тут практично не закриваються. Вони розраховані, безумовно, на туристів, про це можна судити по асортиментах і цінах на товари. Дешевих речей тут немає, але цікавих - скільки завгодно. І серед виставленої на показ продукції багато тої, що має  явно сексуальне призначення. Наприклад, пластмасовий "пеніс на ніжках": заводите пружину, і іграшка починає смішно стрибати. Однак вартість такого "чуда" - 7 євро (хоча сам механізм + ціна пластмаси не більше 1 євро). Уже не знаю, який винахідник додумався до цього, але попитом "стрибучий" член явно користується.
Або іграшки, що зображують у дії тварин, які вступають у статевий контакт не тільки із собою подібними (наприклад, ведмеді один з одним), але й з іншими особинами (кішка із собакою, вовк зі свинею). Теж заводите пружинку, і спостерігаєте за отаким міжвидовим сексом. Бажання купити "прикол" гасить ціна на нього. Втім, якщо грошей у вас предосить, то дійте! Буде що показати друзям або колегам по роботі.
Дивно, що це продається у звичайному магазині, де розвішані карти міста, ремісничі вироби (зокрема, дерев'яні калоші), курильні трубки, футболки, майки й труси з різними написами (типу, Im sex-machine!). Заглянувши у відділ косметики, там теж губні помади й звичайні свічки у вигляді пеніса, "тіні" у коробках, що нагадують зад. Побачив щось у срібному кульку. Цікавість - не псує. Оглянувшись, тихо розгорнув і на руки впав... той же самий член, тільки зроблений із чогось, що нагадує желатин. Клацнув нігтем - і пеніс  колишеться, деренчить, як справжній. Подумав, у голландців, напевно, проблема із цим, може, демографічна криза або страх перед Снідом?
Порнографічні гральні карти - це практично в будь-якому "поважаючому" себе магазині. Всіх видів, фасонів. Є із зображенням гетеросексуалів, бісексуалів, трансвеститів і з одностатевою орієнтацією. Є легка еротика, а є й важке як протитанкове знаряддя порно. Вражає, що немає ніяких обмежень на їхню реалізацію. Втім, через дві години перестаєш всьому цьому дивуватися. Хоча відзначу, просто так на вулиці фривольних зображень ні, все це - приховано в магазинах і спеціальних установах. Тобто не побачите рекламу анального стимулятора де-небудь на дорозі або коло автобусної зупинки.
В Амстердамі також є два секс-музеї. Вони розташовані між магазинами, і відшукати їх не важко, у крайньому випадку, можна запитати в місцевих продавців - вони покажуть. Вартість входу, близько 3 євро. Чесно сказати, побачене там мене не шокувало. Напевно, був уже готовий. Хоча не раджу проходити мимо - є над чим приколотися, з одного боку, і одержати якусь інформацію загального характеру, з іншого. У музеях - статуї всіх часів і народів (копії, природно) або фотографії, у яких би збереглися  статеві органи або сам статевий  акт. Багато картин, є навіть стародавні гравюри (теж копії), інструменти, схожі на те, що викликає підвищений  тестостерон у чоловіків.
Пірсинг в Амстердамі також пов'язаний з інтимними частинами тіла. Не дивуйтеся, якщо будете проходити повз вітрину, де пропонуються послуги пірсингу  й побачите рекламний проспект, куди можна начіплювати металеві штучки-дрючки. Я навіть і не підозрював, що на одне вибачите, чоловіче "достоїнство" можна навісити аж 13 кілець. Там же можна замовити "тату" . Татуювання не обов'язково в стилі "Перехід Суворова через Альпи" на спині, але пропонують фотокопію органа коханої людини.
По всьому місту розташовані "Секс-шопи". Я навіть і не міг представити, наскільки різноманітні людська фантазія і які можливості промисловості, що випускають специфічні вироби. Вібратори й члени різних конфігурацій, розмірів і властивостей, кульки, якісь мазі, механічні пристрої, шкіряні батоги, ремені й маски, відеокасети й DVD. Острів скарбів! Що стосується цін, то вони не настільки дорогі, як, наприклад, у Києві, Львові чи Тернополі. І тут, як мені пояснив продавець, не китайські штучки, а німецькі, американські, те пак високої якості й екологічно чисті.
Ледве в бік  від "протоптаних  стежок" кварталу розташувалися гей-клуби, кафе, у яких засідали люди з нетрадиційною орієнтацією. Мій товариш  став знайомити з якоюсь дівицею, а ввечері, коли ми його зустріли в готелі, він повідомив, що це був трансвестит. "Груди - жіночі, а став лазити між ніг - наткнувся на те, що є й у мене", - трагічним голосом сказав він.
Чесно кажучи, я й не думав, що бородаті мужики в шкіряних піджаках - це страждальці до чоловічої любові. Але, побачивши, смужку відповідної реклами, зрозумів, що в це кафе краще не заходити, інакше не відіб'єшся. Більше того, у місті є дискотеки й клуби, куди ходять "блакитні" і "рожеві", для них організуються масові заходи, - і все в рамках прав людини. Говорять, одностатеві шлюби допускаються законом.
Ще один товариш відвідав кабінку, звідки можна дивитися, як займаються сексом люди. Кинув монетку - і дивися через скло за процесом. Він зайшов хвилин на десять, а вийшов через дві години. Що він робив там стільки часу - не знаю, але лице  його було червоним і розпаленілим... Переживав, напевно, за когось...
Голландія - це країна волі. Тут людина розкріпачується й одержує те, що хоче, якщо, звичайно, дозволяють засоби. Ніхто не обмежує у волі, тому що права людини й приватне життя тут оберігають.

Місця зустрічей геїв і лесбіянок у Чанг Май
Чанг Май - це чудове місце для геїв і лесбіянок. Таїланд - просто одне задоволення, тому що тут дають можливість просто бути самими собою; тайці  дуже толерантні й спокійно відносяться  до геїв, багато красивих тайців - самі геї.
Тут у Чанг Май - активне нічне життя геїв, багато геїв іноземців оселилися тут і почувають себе дуже комфортабельно в атмосфері цього міста. Багато хто знайшов  тут свого єдиного партнера, у той час як інші їдуть щоб  просто трохи  розважитися! Гей-культура Чанг Май сконцентрована в барах, саунах і гоу-гоу клубах; але багато хто також віддаює  перевагу більш  спокійному життю.
Місць, де зустрічаються геї в Чанг Май - небагато, але життя там б'є ключем. Кілька процвітаючих барів знаходяться  у районі за центром, де розташований нічний базар (Night Bazaar Centre), також є інші бари, клуби й сауни по всьому місту. На додаток до цього, є багато готелів і дешевих готелів (гестхаусіов), де доброзичливо ставляться до геїв. Місць, де збираються лесбіянки, трохи менше, і вони не так афішуються, серед них - перший офіційний лесбійський бар, відкритий у січні 2004.
Чанг Май - це популярне місце, куди приїжджають багато мужчин-геїв, особливо у віці 35 років і більше. Тайська культура не цінує молодість так, як це відбувається в західних суспільствах, і чоловіки більш старшого віку можуть усе ще бути досить бажані в Таїланді. Чанг Май - це також популярне місце, де люди поселяються після виходу на пенсію, як традиціонали, так і геї.
Тайські хлопчики - прекрасні, з підтягнутими тілами, чарівними рисами й м'яким характером. Не дивно, що деякі стали транссексуалами (ladyboys), у них дуже сильно виражена жіноча сторона, і із самими транссексуалами можна чудово розважитися. Тут всі дружелюбні.
Раніше відомі публічні заклади для геїв у країні складалися з барів, гоу-гоу клубів, саун і масажних салонів. Хоча вони й зараз становлять більшість місць зустрічей геїв, з'являються також і нові місця: більше спокійні дискотеки, бари й кафе, що виростають по всьому Таїланду.
ГЕЙ-БАРИ, КЛУБИ, ДИСКОТЕКИ Й КАБАРЕ В ЧАНГ МАЙ
Кожен вечір – це вечір  для леді в барі «La Femme Fatale», що відкритий з 19:00 год. до 02:00 год. щоденно.  Бар розташований на вулиці Chiang Mai Land, у південній частині міста, потрапити куди можна, звернувши  з вулиці Chang Klan Road.
Кілька гей-барів зібрані в районі біля нічного ринку (night market) поруч зі стіною для скелелазіння «Peak Climbing Wall» і через дорогу по провулку, униз по маленької вуличці-пасажу - Ви побачите прапори квітів веселки, це й буде це місце.
«Le Lang Matong»: розташований на східній стороні ріки Пінг (Ping River), прямо до півдня від міста. Тут буває юрба молодих місцевих відвідувачів, тому в цьому барі панує жвава атмосфера.
«Lotus Garden Bar»: поруч із готелем «Lotus Hotel», це бар на відкритому повітрі, розташований у бамбуковому будиночку, повний дружелюбних людей. Знаходиться  напроти бара «Adam's Apple Bar».
«Adams' Apple go-go bar»: гоу-гоу бар, це добре відоме й популярне місце, з деякими захоплюючими шоу. Адреса: 132 Soi Viengbua, Chotana Road.
«Pornping Coffee Shop» і «Bubbles Disco»: кафе й дискотека, розташовані в готелі «Pornping Hotel», це жваві місця для геїв і традиціоналів, де виступають групи із програмами живої музики. Місце розташування: на цокольному поверсі готелю «Porn Ping Tower hotel», біля нічного базару (Night Bazaar).
«Bacchus Bar»: у цьому барі буває змішана юрба відвідувачів, тут є багато симпатичних офіціантів, які залучають європейців, що проживають у Таїланді. Місце розташування: у провулку поруч із новим готелем «Dusit Thani Hotel», біля нічного ринку (Night Market).
«Darling Wine Bar»: це бар з високим рівнем обслуговування, розташований на відкритому повітрі, його власник - гей, і тут дружелюбно ставляться до геїв, прекрасне місце для зустрічей у цьому місті із групами друзів, геїв або традиціоналів. Місце розташування: на вулиці Huay Kaew Road, напроти центру  вивчення мов «EF language centre».
«Caesar Club and Discotheque»: клуб і дискотека, орієнтований на геїв, але відкритий для всіх. Пізня нічна дискотека, де грають тубільсьуку музику (tribal), хаус (house), транс (trance), данс (dance), поп- (pop) і диско-музику (disco). Місце розташування: на вулиці Kaew Nawarat Road, напроти готелю «Arcade Inn» поруч із автобусною станцією «Arcade Bus Depot».
«Simon Cabaret»: кабаре, розташоване за супермаркетом «Rimping Supermarket» (поруч із готелем «Novotel»). Цю зі смаком поставлену буфонаду обов'язково варто побачити, і вона за своїм характером є підходящою для всіх. Щодня проходять два шоу: в 19:00 год. і в 21:30 год.
«Nice Illusion»: це місце нічного життя, популярне серед геїв, традиціоналів і дівчат, які іноді працюють у барах. Місце розташування: напроти ринку Sompet Market - на іншій стороні рову (moat), що оточує старе місто, на вулиці Chaiyaphum Road.
ІНШІ БАРИ Й КЛУБИ
«DD Club»: чудове місце, де можна зустріти транссексуалів (ladyboys). Адреса: 161 Chang Phuek Road, Soi 4.
«Garden Bar»: Адреса: 2/25 Soi Vienbua Chotana Road.
«Chez Nous»: Адреса й місце розташування: Tapae Soi 1, біля нічного базару (Night Bazaar).
«Hot Boy Club»: Адреса: 161/5-6 Changpauk Road.
«Circle Club»: Адреса: 161/7-8 Soi Erawan, Chotana Road..
«Doi Boy»: Адреса: 27/1-2 Soi 4 Chang Puek Road..
«My Way»: Адреса: 3/5-6 Hatsadee Sewee Road.
МАСАЖНІ САЛОНИ, САУНИ, БАСЕЙНИ Й ДЖАКУЗІ  ДЛЯ ГЕЇВ
«House of Male»: сауна й тренажерний зал, з басейном, баром і дружелюбними вільними самотніми людьми.
Місце розташування: у провулку Soi 3, що йде від вулиці Sirimankalajarn Road. Відкритий удень і ввечері.
«Sparoma Sauna and Fitness»: тут є басейн, тренажерний зал, сауна, ресторан, джакузі, відео-театр, караоке й послуги масажу. Місце розташування: на вулиці Pa Daed Road.
«Barai Traditional Thai Massage»: салон тайського традиційного масажу. Адреса: 47/11 Sri Ping Muang Road.
«Man Male Massage»: чоловічий масажний салон. Адреса: 45/7 Santitham Road.
«Sparoma»: сауна. Адреса: 9/4 moo 3 Padad Road.

Підведено підсумки чергового конкурсу Best in Gay and Lesbian Travel - 2006, що от уже 13 років визначає кращі, на думку журі, напрямку відпочинку гомосексуалістів і лесбіянок.
Подорожі осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією - важлива частина сучасної міжнародної індустрії гостинності. За оцінкою  International Gay and Lesbian Travel Association, щорічний фінансовий оборот  у цьому секторі ринку перевищує $65 млрд. За висновком  експертів, у цей час близько 60 країн світу проводять масштабні рекламні кампанії по залученню мандрівників - представників сексуальних меншостей. Так, влада  швейцарського Берна на початку поточного року провела симпозіум, присвячений заходам щодо збільшення привабливості міста на міжнародному ринку гей-туризму. Помітимо, що Швейцарія сьогодні посідає сьоме місце в списку популярних напрямків відпочинку осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією після З'єднаного Королівства, Франції, Італії, Німеччини, Нідерландів і Іспанії.
У боротьбу за титул найпривабливішого для гей-туристів міста Східної Європи активно входить  польський Краків і естонський Таллінн. Недавно стало відомо, що найбільший у світі круїзний  лайнер компанії Cunard Queen Mary 2 зафрахтований для першого трансатлантичного гей-круїзу. В 2007 р. судно з 2,6 тис. геїв і лесбіянок на борту  зробить шестиденну подорож з Нью-Йорка в Саутгемптон.
Конкурс Best in Gay and Lesbian Travel, проведений авторитетним американським журналом PlanetOut за підтримкою відомої компанії Travelocity протягом от уже 13 років, покликаний визначити кращі, на думку журі, напрямку відпочинку гомосексуалістів і лесбіянок. Власниками нагороди в 2006 р. у різних номінаціях стали Нью-Йорк, Буенос-Айрес, компанії American Airlines, Crystal Cruises, готельна мережа Hilton. У головній номінації - "напрямок року" - перемога була присуджена Іспанії.
Одночасно в рамках конкурсу були названі й самі "недружні" для гей-туристів напрямки. У цей список потрапили кілька північноамериканських штатів, Іран, Єгипет, Фіджі, Ямайка, Сінгапур, Саудівська Аравія, Уганда, Зімбабве й Занзибар.

 

 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини