головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 

 

Тернопіль – Варшава – Таллінн – Рига – Вільнюс – Люблін – Тернопіль

7 днів, 6 ночей ( 3500 км.) без нічних переїздів

1 день.

Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи біля готелю Тернопіль - 05:00 виїзд до Польщі. Можливість приєднання туристів у Львові о 07:30 біля гіпермаркету «Ашан».Приїзд у Варшаву близько 16:00.  Поселення в готель.

Оглядова екскурсія по Варшаві "Старе місто" та "Королівський тракт"( 3 год., включена до вартості туру )  Королівський замок, найстаріший монумент - колона Сигизмунда ІІІ Вази, побудована у 1644 році з ініціативи його сина, короля Владислава IV. "Колона Сигізмунда" – перший польський пам’ятник світській особі – нараховує 30 м. Палац Радзивилів - діюча резиденція президента республіки Польщі, Ринок Старого Міста. У XVIII столітті був найважливішою площею Варшави. Тут організовували урочистості, ярмарки, та виконували смертні вироки. У центрі площі розташований памятник Русалочці, котра озброєна мечем та щитом, для охорони мешканців Варшави. Пивна – найдовша вулиця Старого Міста, довжина якої становить 250 м. З’єднує Замкову Площу з Вузьким Дунаєм. Колись тут проживали заможні патриції, а сьогодні знана варшав’янам як вулиця добрих ресторанів. Повернення до готелю. Ночівля.

 

2 день.

Сніданок, раннє виселення з готелю. О 7 год. виїзд із Варшави, орієнтовне прибуття у Каунас о 12 год. Екскурсія по неймовірному місту давніх культурних традицій і столітньої спадщини. "Каунас - серце Литви"( 2 год., включена до вартості туру ): витончені церкви, Каунаський замок, Старе місто, костел Вітутаса Великого і Св. Гертруди, каунаська ратуша - «Білу лебідь» - зберігають особливу атмосферу, яку оспівало ціле покоління литовських художників, композиторів і письменників... Традиції старого міста можна скуштувати на смак.. Вільний час на обід. О 15 год. виїзд до Таллінна. Дорогою можна ознайомитись із чудовою архітектурою Прибалтики( Литва, Латвія, Естонія). Поселення у готель. Ночівля.

 

3 день.

Сніданок, раннє виселення з готелю. Оглядова екскурсія Vanna Tallinn, ( 3 год., включена до вартості туру ) Верхнє та Нижнє старе місто Таллінна, що врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також служила місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман. Велика Купецька Гільдія, протестантський костьол св. Духа.  Вільний час. Близько 17:00 виїзд до Риги. Поселення до готелю. Ночівля.

 

4 день.

Сніданок, виселення з готелю.  Оглядова екскурсія по Ризі ( 3 год., включена до вартості туру )  Дім братства Чорноголових, Костьол св. Якуба і св. Петра, комплекс середньовічних кам’яниць, Мала і Велика гільдія.  Домський собор його будівництво почали в 1211 р. і продовжували багато століть.

 

Остаточно барокові обриси 90-метрова вежа набула у 1766 р. У соборі міститься орган - один із найбільших у світі. Він був встановлений у 80-х роках ХІХ ст.

Порохова вежа. Єдина збережена вежа ризької фортечної стіни. Побудована в ХІІІ ст., вона була найбільшою і до XVII ст. захищала головний сухопутний в'їзд у місто. Пороховою вона стала називатись із XVII ст., коли в ній почали зберігати порох. Зараз тут розміщений Військовий музей. Вільний час. Близько 18:00 виїзд до Вільнюса. Поселення до готелю. Ночівля.

 

5 день.

 Сніданок, виселення з готелю.  Оглядова екскурсія по Вільнюсі ( 3 год., включена до вартості туру )  Старе місто Вільнюса - одне з найбільших в Європі. Маленькі вулички, старовинні будівлі надають місту аромат середньовічної давнини і незабутній затишок. Ви відвідаєте головну вулицю Старого міста - Діджойї (Велика), Кафедральну площу, Кафедральний Собор, чудову будівлю колишньої Ратуші, познайомитесь зі знаменитими воротами дзвіниці Аушрос Вартай (XVI ст.). Будинки Віленського університету, літературний  провулок з Музеєм Адама Міцькевича, монастир василіан з келією Конрада, гора Трьох Хрестів. Також Вас очікує ансамбль костелів Бернардинців і Св. Анни, який вважається перлиною готики. Вільний час. Близько 16:00 виїзд до Любліна. Поселення до готелю. Ночівля.

 

 6 день.

Сніданок, виселення з готелю.   Оглядова екскурсія по Любліну ( 3 год., включена до вартості туру )  Замкова площа, вхід на внутрішній дворик Люблінського Замку, прогулянка Королівським Трактом і екскурсія по Старому місту: Градська брама, Фарна площа, костьол і монастир отців Домінікан, вул. Золота, Кам'яниці на ринку, Коронний Трибунал, Краківська брама. Вільний час. Чудова можливість здійснити покупки у найбільшому торгівельному центрі Любліна що розташований в центрі міста, де представлено велику кількість відомих торгових брендів  від елітних, ексклюзивних речей до типово масових : ZARA, MANGO, GUCCHI, NewYorker та багато інших. О 18:00 спільна вечеря у корчмі національної кухні  “БІДА’’  http://www.karczmabida.com/ua_index.html  ( включена до вартості туру ) Близько 20:00 виїзд на Україну.

 

7 день.

 Повернення в Тернопіль близько 05-00 ранку.

 

Вартість туру  295 євро. + 300 грн.

 

До вартості туру включено:

До вартості туру не включено:

- Проїзд автобусом євро класу.

 - Проживання у готелях по маршруту зі сніданками.

 - Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

 - Екскурсії  вказані в програмі.

- Послуги ліцензованих екскурсоводів у Варшаві, Каунасі, Таллінні, Ризі, Вільнюсі  та Любліні.

 - Медичне страхування.

- Особисті витрати.

-Консульський збір 35 євро та 20 грн.       

(послуги банку), крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери.

      - Факультативні екскурсії.

      - Особисті витрати.

 - Харчування не передбачене

   програмою.

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

 

Перелік документів необхідний для відкриття Шенген Візи

 
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини