головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
РАФТИНГ

Сплав за течією гірської ріки на плотах - це весела пригода й випробування одночасно. Швидкість і швидкість реакції! Хвилі й пороги! Стрімкий плин і скрегіт весел! І в той же час досвідчений інструктор, завжди готовий надати будь-яку допомогу. Все це називається рафтингом.
Ви зробите захоплюючу подорож, повна незабутніх вражень, до якого як не можна точно підходить вираження <Краще один раз побачити, чим сто разів почути>. На крутих порогах ріки завмирає подих від гострих відчуттів, а на тихих плесах захоплює дух від надзвичайної краси й величі навколишньої природи.
Рафтинг не вимагає спеціальної підготовки й у ньому можуть брати участь всі бажаючі, включаючи дітей з 7-ми літнього віку в супроводі батьків або близьких родичів, що несуть за них повну відповідальність.
Умови участі в спортивно-екстремальному турі
Надання спорядження:
Сплави відбувається на туристичних плавзасобах, залежно від маршруту - катамаранах або рафтах.
Туристи забезпечуються:
- особистим турспорядженням для рафтингу: каска, весло, рятувальний жилет, водонепроникний спецкостюм (при сплавах до 15.05 і після 15.09);
- особистим турспорядженням для розміщення в наметовому містечку (спальні мішки, коврики);
- груповим турспорядженням (2-х місцеві намети).
Турист зобов'язується дбайливо ставитися до суспільного й особистого спорядження, наданому йому фірмою на час подорожі. За псування й втрату спорядження туристом виплачується сума, що компенсує нанесений матеріальний збиток.
Розміщення:
Туристам надаються 3 варіанти розміщення:
1) у наметовому містечку (розміщення в 2-х місцевих наметах), де забезпечена цілодобова охорона особистих речей і спорядження комендантом містечка). При цьому кожний турист забезпечується спальним мішком, ковриком (каремат) і подушкою.
Вартість - 9 EURO c чіл./доба.
При розміщенні в наметовому містечку у власних наметах і спальному турспорядженні можна замовити послуги коменданта містечка - 10 EURO c групи/доба.
2) у приватних садибах по маршруті сплаву.
3) у турбазах і міні-готелях по маршруті сплаву.
Харчування:
Можливі 3 варіанти організації харчування:
1) на базі розміщення туристів (у день сплаву обід - сухпайком);
2) у наметовому містечку (готуванням їжі займається кухар зі складу інструкторів);
3) самостійне готування їжі в похідно-польових умовах на багатті.
Також можливо замовити комбіноване харчування (за узгодженням з менеджером).
У польовій кухні наметового містечка можна замовити 3-х разове харчування або тільки обіди.
Зразкове меню багатоденного сплаву:
Сніданок - суп або молочна каша, бутерброди з маслом (ковбасою, сиром, салом, паштетом, джемом), чай, кава, печиво.
Обід - солянка або борщ гуцульський; картопля молода варена; оселедець або шашлик зі свинини (яловичини, курятини); салати зі свіжих овочів (2-3 різновиду), вода, чай, кава, компот; хліб.
Вечеря - гарнір (рис, гречка, макарони); тушонка або рибні консерви; свіжі овочі; печиво, цукерки;, чай або какао.
Туристам, що віддають перевагу вегетаріанському меню сповістити про це до початок туру, згідно чого їм будуть запропоновані відповідні страви.
Туристи, які замовляють харчування, на час тура забезпечуються відповідним посудом (тарілка, кухоль, ложка, ніж, фляга).
Вартість - 6 EURO c чіл./доба.
Також можливо замовити святкові блюда.
Порядок формування груп:
Для індивідуальних туристів за графіком збірних груп.
Для організованих груп за узгодженням з фірмою, за графіком.
Базова ціна сплаву по гірській ріці Чорний Черемош - 25 євро/чіл.( по стані ціна на 01.04.2006).
Безпека:
Перед початком сплаву проводиться інструктаж з техніки безпеки. Турист зобов'язується дотримувати техніки безпеки й правила поведінки на воді, у підтвердженні чого робить запис в "Розписці".
Кожний турист участвующий у сплаві забезпечується засобами особистої безпеки - індивідуальні рятувальні жилети, каски, спецкостюм.
На воді сильне сонячне відбиття, тому краще використати сонцезахисні окуляри, крем від засмаги й прикривати відкриті ділянки тіла.
Надання першої медичної допомоги
У випадки необхідності надається перша медична допомога й необхідні медикаменти.
Обмеження по стані здоров'я:
Туристи із захворюваннями серцево-судинної системи й нирковою недостатністю на маршрут не допускаються. Особам, що перебувають на лікуванні й постійному лікарському спостереженні, брати участь в активному турі не рекомендується.
Турист зобов'язується інформувати туристичну фірму до початку поїздки про можливі хвороби або протипоказання до участі в подорожі з помірним фізичним навантаженням і з нічлігами в польових умовах.
Рекомендації для курцівї:
Проявляючи увагу до тих, хто бере участь у турі, ми просимо не курити в жодному з наших засобів пересування (рафт, катамаран і т.д.) і в транспорті. Можливості для паління надаються під час зупинок для харчування, відпочинку, фотографування.
Необхідні речі для участі в активному турі:
документидеякі сплави засвідчують, що особистість (, проходять у прикордонній зоні);
поліетиленові мішки (одноразові, 120 л) для герметизації особистих речей - 1 упакування; дощовик, теплу куртку, дві пари взуття в т.ч. одна для води, 2 пари шерстяних носків, 2 пари х/б носків, футболки, спортивний костюм, светр, головний убір;
засоби особистої гігієни (зубна щітка й паста, мило, туалетний папір і т.п.), рушник;
засіб захисту від комарів, сонцезахисні окуляри й крем, індивідуальні ліки; ліхтарик, рибальські снасті (для аматорів риболовлі).
Для туристів, що не замовляють харчування мати небиткий посуд (тарілка, кухоль, ложка, ніж), флягу (пластикова пляшка) для питної води.
За узгодженням можна брати на маршрут свійських тварин, що не боїться води.
P.S.
У зв'язку з тим що рафтинг залежить від погодних умов (повноводддя рік Черемош і Прут), ми, нижче за назвою <Тури> пропонуємо Вам різновиду сплавів, які Ви зможете здійснити під час відвідування Буковини.
Залежно від кількості днів перебування на Буковині, Ви самостійно маєте можливість із пропонованих нами варіантів скласти для себе індивідуальну програму. Для цього надсилайте нам свою заявку із вказівкою назви сплаву, що Ви бажаєте здійснити.
Для того щоб у Вас склалось повне й незабутнє враження про Буковину, пропонуємо Вам включити в програму вашого перебування, пропоновані нами екскурсії.
Тури      Ціна       Заїзд     
Україна - Карпати - Рафтинг по гірській ріці Чорний Черемош                 від 25€ щодня, починаючи з 25 квітня!!!
Україна - Карпати - Спортивно-екстремальний тур "Рафтинг по р. Чорний Черемош"              від 85€ кінець квітня - листопад           
Україна - Карпати - Рафтинг по гірській ріці Черемош від 25€ індивідуальний, за заявкою     
Україна - Карпати - Ексурсійно-етнічний тур Народний фестиваль "Вихід на полонину"           від 110€                25.05.2007 - 27.05.2007 (п'ятниця-неділя)   
Україна - Карпати - Спортивно-екстремальний тур "Рафтинг по р. Чорний Черемош + сходження на гору Піп Іван"     від 25€         квітень-травень; жовтень-листопад (у міру формуванні групи)


Рафтинг в Чорногорії

 


 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини