головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 

 

Тернопіль - Краків - Освенцім - Дрезден - Прага –Тернопіль.
6 днів 5 ночей - 2400 км.

1 день

Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи біля готелю Тернопіль - 05:00 виїзд до Польщі. Приїзд у Краків близько 16:00.  Поселення в готель.

Відвідування аквапарку «Park Wodnyy» ( 3 год., включено до вартості туру ) - одного з найбільших закритих аквапарків у Європі, з озонованою термальною водою, має 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша гірка – чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м), із спеціальним  електричним освітленням й звуковими  ефектами. Фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, 2 альпіністські стінки, з яких можна безпечно зістрибнути в басейн. Загальна площа басейнів - 1586 м2. Вода в басейнах має температуру 28 - 32 градуси, озонована. 

Повернення у готель.  Ночівля.

 

2 день

Сніданок, 09:00. Відвідання Краківського зоопарку ( 3 год., включенo до вартості туру ), який знаходиться в лісопарку (500га), на висоті 345м над рівнем моря. Найбільш цікавими тваринами, представленими в зоопарку є карликовий бегемот, кінь Пржевальського, сомалійський дикий осел, олень Давида, барасінга, центральноамериканський тапір, рідкісні види антилоп, слон. В колекції зоопарку більше 1400 тварин, представлено 278 різних видів.

Оглядова екскурсія «Магічний Краків» ( 3 год., включена до вартості туру )– місто древніх легенд і переказів… Прогулянка з екскурсоводом старим єврейським районом — Казімєж, повним вузьких, таємничих вуличок і провулків, а також збережених до сьогодні синагог. Королівський Замок на Вавелі — велична ренесансна  будівля, з красивим аркадним внутрішнім двориком, а також Катедра (Собор) з найвідомішим  в Польщі дзвоном Сигізмунда. Старе Місто: Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська, Головний ринок, Маріацький костел — найбільший костел в Кракові, у ньому знаходиться безцінний мистецький  шедевр XV ст. - вівтар Віта Ствоша; пам'ятник Адаму Міцькевичу; готично — ренесансні Сукєнніце, в яких розміщена галерея польського образотворчого мистецтва XIX ст.; Вежа Ратуші, костел св. Войцеха , вул. Гродська, вул. Канонічна. "Collegium Maius" - головний корпус одного з найстаріших університетів Європи, споруджений ще у 1400 році. Близько 17:00 обід у ресторані національної кухні «Морське Око». Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

 

3 день

Сніданок, виселення із готелю. О 9:00 виїзд із Кракова  в Освенцім. О 12:00 Екскурсія територією колишнього концтабору Аушвіц ( 3,5 год., включена до вартості туру) - одного із найбільших нацистських концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до січня 1945 в околицях міста Освенцім. За деякими даними, у часи Другої світової війни в Аушвіц – Біркенау було винищено майже два мільйони людей різних національностей. І тільки 27 січня 1945 року частини Червоної Армії звільнили в'язнів Освенціма, котрі залишилися в

 

 

 живих. У 1947 році на території концтабору було створено музей. Донині тут все залишилося недоторканим: кожен охочий може побачити кімнати тортур, газові камери, бараки, архівні фотографії. Переїзд у Дрезден, поселення у готель. Ночівля.

 

4 день

Сніданок, виселення із готелю. Оглядова екскурсія стародавньою  столицею Саксонії  (3 год., включена до вартості туру), розташованою на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю цієї  площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Розкішний Цвінгер  із неперевершеними колекціями, резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс.

Відвідування Дрезденської картинної галереї (3 год., включено до вартості туру), де знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта.

Вільний час. О 19:00 виїзд із Дрездена. 21:00 приїзд у Прагу,поселення у готель. Ночівля.

 

5 день

Сніданок. О 09:00 Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага» ( 3 год., включена до вартості туру). Стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії. Староміська площа та Астрономічний годинник на ратуші, де кожну годину у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання! Вільний час.  О 19:00 виїзд на Україну.

 

6 день

Повернення у Тернопіль близько 11:00 год.

 

Вартість туру  290 євро. + 300 грн.

 

До вартості туру включено:

До вартості туру не включено:

- Проїзд автобусом євро класу.

 - Проживання у готелях по маршруту зі сніданками.

 - Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

 - Екскурсії, вказані в програмі.

- Вхідні квитки у аквапарк, зоопарк, концтабір  Аушвіц, Дрезденську картинну галерею.

- Послуги ліцензованих екскурсоводів у Кракові, Освенцімі, Дрездені та Празі.

 - Медичне страхування.

- Особисті витрати.

-Консульський збір 35 євро та 20 грн.       

(послуги банку), крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери.

      - Факультативні екскурсії.

      - Особисті витрати.

 - Харчування не передбачене

   програмою.

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

 

  
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини