головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
 

 

Тернопіль - Краків – Дрезден – Париж – Прага - Тернопіль

9 днів, 8 ночей - 4500 км. ( 3 дні у Парижі )

 

1 день.

     Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи на залізничному вокзалі

     м. Тернополя - 05:00. Виїзд до Польщі - 05:15.

Приїзд у Краків близько 16:00.  Поселення в готель. Вільний час в Кракові. Гомінкі площі, павутина вуличок, наповнених світлом і музикою, численні паби, кав'ярні і ресторани. Поринути в це бурхливе життя, відчути себе частиною диво-міста, йти і йти вперед, зустрічаючи посмішки перехожих – ось що означає побувати в Кракові! Повернення в готель. Ночівля.

Для бажаючих є чудова можливість відвідування аквапарку «Park Wodnyy» - одного з найбільших закритих аквапарків у Європі, з озонованою термальною водою, має 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша гірка – чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м), із спеціальним  електричним освітленням й звуковими  ефектами. Фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, 2 альпіністські стінки, з яких можна безпечно зістрибнути в басейн. Загальна площа басейнів - 1586 м2. Вода в басейнах має температуру 28 - 32 градуси, озонована.  (вартість  12 €).

2 день.

Сніданок. Виселення з готелю. 09:00 - Оглядова екскурсія «Магічний Краків» (включена до вартості туру) – місто древніх легенд і переказів… Прогулянка з екскурсоводом старим єврейським районом — Казімєж, повним вузьких, таємничих вуличок і провулків, а також збережених до сьогодні синагог. Королівський Замок на Вавелі — велична ренесансна  будівля, з красивим аркадним внутрішнім двориком, а також Катедра (Собор) з найвідомішим  в Польщі дзвоном Сигізмунда. Старе Місто: Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська, Головний ринок, Маріацький костел — найбільший костел в Кракові, у ньому знаходиться безцінний мистецький  шедевр XV ст. - вівтар Віта Ствоша; пам'ятник Адаму Міцькевичу; готично — ренесансні Сукєнніце, в яких розміщена галерея польського образотворчого мистецтва XIX ст.; Вежа Ратуші, костел св. Войцеха, вул. Гродська, вул. Каноніча. "Collegium Maius" - головний корпус одного з найстаріших університетів Європи, споруджений ще у 1400 році.

Вільний час.  О  15:00  виїзд із Кракова. Близько 21:00 приїзд у Дрезден,  поселення у готель. Ночівля.

 

3 день.

Сніданок. Виселення з готелю.09:00 - Оглядова екскурсія стародавньою  столицею Саксонії, (включена до вартості туру) розташованою на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю цієї  площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Розкішний Цвінгер  із неперевершеними колекціями, резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс.

Вільний час, можливість здійснення покупок. О 20:00 збір групи,о 20:15 виїзд із Дрездена.

 

4 день.

Приїзд у Париж  близько 09:00  Оглядова екскурсія “Париж – чарівність шарму!”. (включена до вартості туру) Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна,

 

Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо величну Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу... Гранд Оперу - один з найкрасивыших театрів світу... Париж - казкова скриня шедеврів, які віками створювали найвідоміші у світі архітектори, художники і скульптори... Поселення у готель, вільний час. Пропонується  факультативна екскурсія «Прогулянка кораблем по Сені»  - (ціна 20 €). Повернення в готель. Ночівля.

 

5 день.

     Сніданок, 09:00  Екскурсія  Парком Тюлері, площа  з славнозвісним готелем Ritz і кам’яницею Ф.Шопена.   Відвідання Музею Парфумів Fragonard (включена до вартості туру). Вільний час, можливість здійснення покупок. Пропонується  факультативна екскурсія   “Мистецтво краси - Лувр” (ціна 20 €) – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватись роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська.

Для всіх любителів нічного життя пропонуємо відвідати всесвітньо відоме кабаре «Мулен Руж»

    ( ціна від – 100 € )  Повернення в готель. Ночівля.

 

6 день.

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія містом: La Madeleine, Place de la Concorde, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, площа Trocadero, Варшавська площа, виїзд на Ейфелеву вежу — символ Парижа( вхідний квиток 16 € ). Вільний час

О 20:00 збір групи,о 20:15 виїзд із Парижу.

 

7 день.

Приїзд у Прагу  близько 09:00 Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага» (включена до вартості туру). Страговський монастир – Лорета - Градчанська площа – Празький Град. Під час цієї екскурсії, ви познайомитеся з лівобережною Прагою. Своїми очима побачите красу древнього міста з оглядової площадки Страховського монастиря. Лорета – місце християнського паломництва. Кафедральний собор Святого Віта (XIV ст.), королівський палац і базиліку Святого Георгія, пізнаєте таємниці Золотої вулички, на якій жили і творили алхіміки. Поселення у готель. Вільний час. Ночівля.

 

8 день.

Сніданок. Виселення з готелю. Продовження знайомства із Прагою. Стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання! Вільний час. О 19:00 виїзд на Україну.

 

9 день.

     Близько 11:00 приїзд  у Тернопіль.

 

Вартість туру: 330 євро + 300 грн.

До вартості туру включено:

- Проїзд автобусом євро класу.

- Проживання у готелях по маршруту  зі сніданками.

- Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

- Екскурсії, вказані в програмі.

- Послуги ліцензованих екскурсоводів у Кракові, Дрездені, Парижі та Празі.

- Медичне стархування.

До вартості туру не включено:

- Консульський збір 35€+20 грн. (Крім категорії громадян, які звільняються від оплати, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року)

- Факультативні екскурсії.

- Особисті витрати.

- Харчування не передбачене програмою.

 

 

Увага!  Програма перебування є впорядкованою, проте можливі незначні зміни  у програмі без змін якості обслуговування та ціни.

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

 

 

Перелік документів необхідних для оформлення шенгенської  візи, ви можете знайти на нашому сайті,

за адресою : vip-travel.com.ua/visas.php


 

 
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини