головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 

5 Столиць

Тернопіль – Наленчув – Люблін – Гельсінкі – Таллінн – Рига – Вільнюс – Варшава - Тернопіль  ( 8 днів, 3 600 км.)

  

 

1 день, субота.

Зустріч кожного туриста представником «ВІП-травел». Збір групи біля готелю “Тернопіль” - 05:00 виїзд до Польщі. Можливість приєднання туристів у Львові о 07:30 біля гіпермаркету «Ашан».  Переїзд до Наленчова, прогулянка курортним парком, вільний час, для бажаючих можливість скористатись з послуг SPA CENTRUM в Наленчові (5 EUR). Переїзд до Любліна.  Поселення до готелю. Вечеря. Ночівля.

2 день, неділя.

Сніданок, виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Любліну ( 3 год., включена до вартості туру )  Замкова площа, вхід на внутрішній дворик Люблінського Замку, прогулянка Королівським Трактом і екскурсія по Старому місту: Градська брама, Фарна площа, костьол і монастир отців Домінікан,

вул. Золота, Кам'яниці на ринку, Коронний Трибунал, Краківська брама. Вільний час. Чудова можливість здійснити покупки у найбільшому торгівельному центрі Любліна що розташований в центрі міста, де представлено велику кількість відомих торгових брендів  від елітних, ексклюзивних речей до типово масових : ZARA, MANGO, GUCCHI, NewYorker та багато інших. 16-00 Виїзд  до Таллінна, по дорозі зупинка на вечерю. ( нічний переїзд ).

 

3 день, понеділок.

Близько 07-00 ранку приїзд до Таллінна, посадка на паром, переправа до Гельсінкі, Оглядова екскурсія по місту ( 3 год., включена до вартості туру ), Місто Гельсінкі засноване в 1550 році за наказом шведського короля Густава Вази в гирлі ріки Вантаа. У 1643 році його перенесли південніше — на сучасне місце, що було пов'язано тим, що гавань виявилась надто мілкою. Починаючи від 1917 року Гельсінкі — столиця незалежної Фінляндії.  У 2000 році місто відсвяткувало своє 450-річчя й було «Культурною столицею Європи», а в 2012-му стало «Світовою столицею дизайну». Вільний час в 17-00 посадка на паром, переправа до Таллінну, поселення у готель. Ночівля. 

 

4 день, вівторок.

Сніданок, виселення з готелю. Оглядова екскурсія Vanna Tallinn, ( 3 год., включена до вартості туру ) Верхнє та Нижнє старе місто Таллінна, що врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також служила місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман. Велика Купецька Гільдія, протестантський костьол св. Духа.  Вільний час. Близько 17:00 виїзд до Риги. Поселення до готелю. Ночівля.

 

5 день, середа.

Сніданок, виселення з готелю.  Оглядова екскурсія по Ризі ( 3 год., включена до вартості туру )  Дім братства Чорноголових, Костьол св. Якуба і св. Петра, комплекс середньовічних кам’яниць, Мала і Велика гільдія.  Домський собор його будівництво почали в 1211 р. і продовжували багато століть.

Остаточно барокові обриси 90-метрова вежа набула у 1766 р. У соборі міститься орган - один із найбільших у світі. Він був відновлений  у 80-х роках ХІХ ст.

Порохова вежа. Єдина збережена вежа ризької фортечної стіни. Побудована в ХІІІ ст., вона була найбільшою і до XVII ст. захищала головний сухопутний в'їзд у місто. Пороховою вона стала називатись із XVII ст., коли в ній почали зберігати порох. Зараз тут розміщений Військовий музей. Вільний час. Близько 18:00 виїзд до Вільнюса. Поселення до готелю. Ночівля.

 

6 день, четвер.

Сніданок, виселення з готелю.  Оглядова екскурсія по Вільнюсі ( 3 год., включена до вартості туру )  Старе місто Вільнюса - одне з найбільших в Європі. Маленькі вулички, старовинні будівлі надають місту аромат середньовічної давнини і незабутній затишок. Ви відвідаєте головну вулицю Старого міста - Діджойї (Велика), Кафедральну площу, Кафедральний Собор, чудову будівлю колишньої Ратуші, познайомитесь зі знаменитими воротами дзвіниці Аушрос Вартай (XVI ст.). Будинки Віленського університету, літературний  провулок з Музеєм Адама Міцькевича, монастир василіан з келією Конрада, гора Трьох Хрестів. Також Вас очікує ансамбль костелів Бернардинців і Св. Анни, який вважається перлиною готики. Вільний час. Близько 16:00 виїзд  до Варшави. Поселення до готелю. Ночівля.

 

7 день, п’ятниця.

Сніданок, виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Варшаві "Старе місто" та "Королівський тракт" ( 3 год., включена до вартості туру )  Королівський замок, найстаріший монумент - колона Сигизмунда ІІІ Вази, побудована у 1644 році з ініціативи його сина, короля Владислава IV. "Колона Сигізмунда" – перший польський пам’ятник світській особі – нараховує 30 м. Палац Радзивилів - діюча резиденція президента республіки Польщі, Ринок Старого Міста. У XVIII столітті був найважливішою площею Варшави. Тут організовували урочистості, ярмарки, та виконували смертні вироки. У центрі площі розташований пам’ятник Русалочці, котра озброєна мечем та щитом, для охорони мешканців Варшави. Пивна – найдовша вулиця Старого Міста, довжина якої становить 250 м. З’єднує Замкову Площу з Вузьким Дунаєм. Колись тут проживали заможні патриції, а сьогодні знана варшав’янам як вулиця добрих ресторанів.  Близько 19:00 виїзд на Україну.  О 21:00 по дорозі зупинка на спільну вечерю у корчмі національної кухні  “БІДА’’  http://www.karczmabida.com/ua_index.html  ( включена до вартості туру ). (нічний переїзд)

 

8 день, субота.

Повернення в Тернопіль близько 09-00 ранку.

 

Вартість туру  - 390 євро. + 400 грн.

До вартості туру включено:

-  Проїзд автобусом євро класу;

-  Проживання у готелях 3*;

-  Харчувння згідно програми;

-  Послуги ліцензованих екскурсоводів згідно програми у Любліні, Гельсінкі, Таллінні, Ризі, Вільнюсі та Варшаві;

- Квитки на паром Таллінн - Гельсінкі - Таллінн;

-  Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

-  Медичне страхування.

До вартості туру не включено:

- Консульський збір 35 євро, (крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери);

- 225 грн – послуги візового центру;

- Харчування, не передбачене програмою;

- Особисті витрати;

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.

 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

 

Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, черги до відвідуваних обєктів, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.


 

 
 
 
 

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини