головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Хорватії
Середня Далмація
про країну   1   2   3   екскурсії
Шибенік
Шибенік - одне із самих колоритних міст Середньої Далмації. Заснований в 1066 році хорватським королем Петаром Крешиміром , він знаменитий дуже відомими пам'ятниками історії й культури - кафедральним собором Святого Якова, що має 31-метрову висоту, фортецею Святої Ганни, собором Святого Михайла. Вузькі звивисті вулички Старого міста, древні будинки, мостові з відшліфованого століттями каменю перетворили це дивне місто в музей під відкритим небом.
ГОТЕЛІ

Solaris
Andrija***
Jakov*** Ivan ***
Jure*** Niko***

Брела
Невелике далматинське містечко Брела, з населенням усього 1500 чоловік, знаменитий своїм унікальним гальковим пляжем " Punta Rata", довжина якого становить кілька кілометрів. Головними особливостями цього пляжу є дуже дрібна галька й величезна кількість сосен, що підступають практично до самої крайки морського прибою. Він уважається одним із кращих на всій Адріатиці. Найчистіше море із прозорістю води до 50 метрів, мальовничі гірські відроги Динарских Альп, чудовий клімат дозволили Бреле завоювати перше місце по популярності серед всіх курортів Хорватії за підсумками 2002 року й ЮНЕСКО присвоїв йому "Блакитний прапор".

ГОТЕЛІ
BERULIA**** SOLINE***
MAESTRAL *** MARINA***


Трогір
В 20 кілометрах північніше Спліту перебуває Трогір, заснований в III столітті до н.е. Це ще одне місце в Хорватії, що по праву можна назвати містом-музеєм. Він розташований на острові, з'єднананому з материком декількома мостами. Старе місто схоже на корабель, що готується до відплиття от уже кілька сторіч, щогли й вітрила якого замінили численні вежі й дзвіниці. Він знаменитий своєю кам'яною архітектурою і різьбленням, багатий численними музеями й церквами, а головною цінністю є кафедральний собор XIII-XVI ст. у романському стилі, що занесений ЮНЕСКО в список пам'ятників світової культури. Це середньовічне місто настільки затишне й чарівне, що гуляти по його романтичними вуличками і чарівній набережній можна нескінченно.

ГОТЕЛІ
MEDENA ***

Башка Вода
Одне із най затишніших містечок Макарскої Рив'єри, Башка Вода перебуває в 60 км від м.Спліт і в 75 км від аеропорту. Багато років тому воно являло собою маленьке рибацьке село, а сьогодні стало одним із самих популярних курортів Хорватії з дуже гостинними жителями, безліччю ресторанів і барів, чудовими дрібно гальковими пляжами й найчистішим морем. Вважається, що це місце має ідеальні умови для повноцінного відпочинку.

ГОТЕЛІ
HORIZONT ****
HOTEL COMPLEX URANIA **                        

Макарска
Макарска – чарівне стародавнє містечко в самому центрі Далмації. Воно розташоване біля підніжжя гори Біоково у тихій бухті, що утворюють два прекрасних півострови Св. Петра й Осеява. Від міської площі, як би павутинкою, тягнуться тінисті, оздоблені каменем, вузькі вулички; на одній з яких можна побачити францисканський монастир Св. Марка, побудований в 1505 році. Із простої семінарії він, згодом, розвився в Університет з багатою бібліотекою, архівом, колекцією картин і антикваріату, інститутом «Гора й Море». Тут перебуває й музей раковин, експозиція якого містить більше 10000 експонатів. Головним з них є гігантський молюск, що важить більше 200 фунтів. Набережна Макарска – це чудова, оточена пальмами, прогулянкова алея з великим вибором модних кафе, барів і бутиків, що дивляться на гарну гавань.Недалеко від головної церкви, на площі, розташований барвистий ринок квітів і фруктів. Від міста по узбережжю тягнуться звивисті пляжі, уздовж яких розташовуються готелі.

ГОТЕЛІ
METEOR ****
DALMACIJA ***

Спліт
Спліт можна назвати самим урочистим містом Хорватії. Він перебуває в центральній частині її узбережжя між містами Задарунок і Дубровник, розділяючи Далмацію на дві частини, будучи її серцем. Недавно місту здійснилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій і, як говорять, "різні епохи зв'язані в цьому місці натягнутими між будинками білизняними мотузками". Назва міста походить від латинського слова "Palatium" — палац, тому що воно виникло на місці побудованого в 295 році розкішного палацу римського імператора Диоклетіана, оточеного в ті часи потужними стінами, за яких в VIII столітті вкрилися жителі сусідніх міст, розорених аварськими й слов'янськими племенами. Поступово палац, внесений ЮНЕСКО в книгу світових скарбниць світової культурної спадщини, перетворився в місто-фортецю, що сьогодні є головною визначною пам'яткою Спліту. Такі шедеври міста, як храм Юпітера, Кафедральний собор Святого Дюйма, площа Прокурації у венеціанському стилі, Срібні й Золоті ворота, можуть по праву вважатись одними із самих цікавих культурних пам'ятників Адріатики. Унікальна архітектура міста, що змішала в собі кілька стилів, зробила його чарівним і неповторним.
Особливої уваги заслуговують місцеві жителі: тут найкрасивіші жінки в Хорватії - дві з них стали власницями титулу "Місс Світу", а також надзвичайно рослі чоловіки — деякі з яких грають в іменитих баскетбольних командах. Але Спліт - це не тільки історія й архітектура, це ще й популярний курорт із сучасними готелями й мальовничими лагунами, і саме звідси можна добратися до дивних Далматинських островів Брач і Хвар, і відвідати три національних парки - Крка, Плітвітцкі озера й Корнаті.

Острів Шолта
Краса Шолти вабила ще древніх римлян; на острові збереглися залишки їхніх поселень, де державні діячі епохи правління Диоклеціана проводили свої літні канікули, і поети Ренесансу надихались пейзажами. Сьогодні на Шолті проживає 1500 чоловік. Острів має 3 км завширшки й 19 км у довжину: периметр берега становить 60 км. Найстарша гавань острова Рогач (Rogac) була заселена в XVI ст.Вражає розмаїтість рослинності на острові. А на мальовничому західному узбережжі навпроти прекрасних пляжів з моря піднімаються малюсінькі скельні острівці, навколо яких шумить прибій. Поромне сполучення: улітку багато разів протягом дня по маршруту Спліт-Рогач ходить пором (40 хвилин). На катері цей же шлях до Шолти займе втроє менше - близько 15 хв.


ГОТЕЛІ

APARTMENTS NECUJAM **/***

Тучепі і Підгора
Тучепі й Підгора, два маленьких, але чудових туристичних оазиси, перебувають у самій середині Далмації, усього в 80 км південніше Спліту. Уздовж ідилічного узбережжя тягнуться золоті пляжі, на які розливаються хвилі бірюзового моря, вони оточені зеленим намистом Середземноморської рослинності. Пухнаті сосни вкривають від сонця курорти, які затишно примостилися на схилах величної гори Біоково, найвищої гори Середземномор'я. Регіон Тучепі складається з декількох невеликих поселень із кам'яними будиночками, маслинових насаджень, виноградників і галявин, римських вілл і стародавніх церков. Говорять, що найбільш приголомшливі риси південної Хорватії розкриваються в Тучепі й Підгорі, курортах видатної природної краси. Ці перлини Адріатики, зі своїми парковими ландшафтами простираються на 3 км пляжем з дуже пологим морським дном,- просто ідеальне місце для відпочинку з дітьми.

ГОТЕЛІ

ALGA ****

про країну   1   2   3   екскурсії


ФОТОГАЛЕРЕЯ
Готель APARTMENTS SOL POLYNESIA ***
Готель APARTMENTS SOL STELLA MARIS ***
Готель SOL UMAG ***
Готель SOL AURORA ****
Готель ISTRA ***
624  627 
615
ДУБРОВНИК
СПЛІТ
ОСТРІВ БРАЧ - БОЛ (Златни рат)
РАФТИНГ
ПЛИТВІЦЬКІ ОЗЕРА
ОМІШ - ЦЕТІНА
ФОЛЬКЛОРНИЙ ВЕЧІР
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК "КОРНАТІ"

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини