головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
про країну  курорти-1 2 3 4 екскурсії-1 2
  Екскурсії по Єгипту

Екскурсії з Шарм-ель-Шейха

1. Монастир Св. Катерини.
Монастир Святої Катерини - православний чернечий центр, що існує без перерви з VI століття. От уже 1400 років знаходиться  він у середині Синайської пустелі, зберігаючи свій особливий характер з тих часыв, як був побудований у період правління візантійського імператора Юстиніана (527-565 р.). За всю свою довгу історію монастир жодного разу не був захоплений, зруйнований або просто ушкоджений. Крізь століття проніс він свій образ священного біблійного місця, де символічне значення описуваних у Старому завіті подій інтерпретуються завдяки молитвам Ісусу Христу й Діві Марії.
Монастир Святої Катерини - місце традиційного паломництва. Тут багато ікон, дзвонів, церковного начиння роботи російських майстрів, стародавніх книг. На території монастиря перебуває Неопалима Купина, кущ у полум'ї якого Господь став перед Мойсеєм і велів йому вивести синів Ізраїлевих з єгипетського полону.
Не так важливо, якого Ви віросповідання, і чи вірите Ви тому, що написано в Біблії, але саме тут ви відчуєте себе свідком тих давніх подій.
Екскурсія по монастирі,  відвідування знаменитого Іконостасу, обід (входить у вартість), повернення в Шарм-Ель-Шейх, по дорозі назад заїзд у містечко Дахаб, короткочасний  відпочинок на знаменитих Дахабських пляжах. Тривалість екскурсії близько 10 годин, виїзд раннім ранком, загальна довжина маршруту 480 км.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 35 USD
дитина 7-12 років - 20 USD.

2. Гора Мойсея й монастир св. Катерини.
Гора Мойсея або, як її називають ченці, "священний пік", має висоту 2285 метрів над рівнем моря. На неї можна зійти від монастиря за дві-три годин. Відповідно до християнської традиції, це та сама гора Хориву, на вершині якої Мойсей одержав скрижалі й десять заповідей.
На вершину гори ведуть два шляхи. Один - це 3750 щаблів, вирубаних ченцями в скелях. Цей шлях коротше, але сутужніше. Інший, більше легкий, шлях прокладений єгипетською владою в XIX столітті, - по ньому можна піднятися навіть верхи.
На вершині гори Мойсея побудована каплиця, присвячена Святій трійці. До півночі від каплиці є печера, де, відповідно до традиції, Бог сказав Мойсеєві: "Коли ж буде проходити слава Моя, Я поставлю тебе в розпадині скелі, і покрию тебе рукою Моєю.  Доколе не пройду"
З вершини гори відкривається вид, що захоплює дух, заради якого варто витратити час на сходження. Особливо красиво тут на світанку. За переказами , людині, що зійшла на гору, і зустріла  там схід сонця, відпускаються всі гріхи...
Потім - повернення до підніжжя гори й екскурсія по монастирю Св. Катерини, сніданок, повернення в Шарм-Ель-Шейх із заїздом у Дахаб.
Тривалість екскурсії близько 15 годин, виїзд із готелю пізно ввечері. Час у дорозі на автобусі до підніжжя гори - близько 3 годин. Підйом на гору довгий, але пологий. На шляху є безліч крамничок з напоями й ослонами для відпочинку. Весь шлях з підйомом і спуском становить приблизно 8-10 кілометрів.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 45 USD
дитина 7-12 років - 25 USD.

3. Кольоровий каньйон - Нувейба - Дахаб.
Виїзд рано вранці  із Шарм-Ель-Шейхц в Нувейбу, відвідування Кольорового каньйону, назва якого говорить саме за себе, прогулянка каньйоном  серед кам'яних стін самих вигадливих форм і квітів. Повернення в Нуйвебу, обід у місцевому ресторані, відвідування дельфінарію й можливість поплавати з дельфіном. Повернення в Шарм-Ель-Шейх.
Тривалість - 7-8 годин.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 60 USD
дитина 7-12 років - 30 USD.

4. Національний парк Рас-Мохаммед.
Виїзд рано вранці  з готелю, тривалість 6-8 годин.
Рас-Мохаммед - національний морський парк, що перебуває на стику Акабської й Суецької  заток. Мабуть, це краще місце для підводного плавання - кристально чиста вода, багато плинів, тут представлені майже всі форми життя Червоного моря, розмаїтості мешканців коралових рифів немає межі - барракуди, скати, акули, морські коники. Крім того, Ви побачите унікальні геологічні утворення - підняті над водою коралові рифи, гранітні утворення, піщані дюни, гори з окам'янілого піску. Не менш  визначну пам'ятку представляють мангрові зарості.
Всесвітня слава до нього прийшла завдяки приголомшливим дослідженням Кусто, що присвятив  саме цьому унікальному місцю багато років свого життя. Плаский як поверхня стола шельф закінчується обривом, що веде на 30-50 метрів до унікального коралового рифу.
Зручний доступ до коралів дає перевагу Рас Мохаммеду перед Більшими кораловими рифами Австралії. Якщо Ви зануритеся у води знаменитої затоки Бажань, то, за переказами, збудуться  всі Ваші самі заповітні мрії.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 35 USD
дитина 7-12 років - 20 USD.

5. Екскурсія в Петрові (Йорданія).
Трансфер - літаком до Акаби (45 хвилин), далі машиною до Петри (130 км).
Знамените древнє місто Петра розташоване в буквальному значенні в центрі скелі. Головним входом служить глибока ущелина, що утворилася в результаті землетрусу ще в доісторичний період. Щоб потрапити в дивне місто, потрібно спочатку пішки або верхи пробратися крізь ущелину. Уявіть собі, що Ви йдете через вузький прохід, що петляє, між навислими скелями, що майже замикаються на висоті більше 90 метрів. Раптом ущелина  робить вигин, і з півмороку виникає величний Рожевий палац - Эль-Хазне. Заховане у скелях місто охороняло древні торговельні шляхи, по яких колись ішли з Індії каравани із шовком і пряностями, а з Африки - зі слоновою кісткою. На митних зборах Петра швидко розбагатіла й стала втіленням вишуканої культури й величної архітектури.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 280 USD
дитина 7-12 років - 270 USD.

6. Монастир Св. Георгія й джерела Мойсея.
Біля міста Елів-Тур на заході Синайського півострова розташований монастир Святого великомученика Георгія Переможця, у якому перебувають його мощі. Цікаве явище природи Синаю - гарячі джерела, розташовані уздовж його західного узбережжя, недалеко від шосе Елів-Тур - Шарм-ель-Шейх.
Найбільш відомі Джерела Мойсея (Уюн-Муса, 12 джерел у гаї фінікових пальм). Відповідно до біблійного переказу, коли пророк Мойсей виводив дітей Ізраїлю з полону єгипетського, то вдарив Мойсей п'ять разів об землю своїм ціпком, і в цих місцях з'явилися джерела.
Тривалість екскурсії:  з 07:00 до 18:00.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 45 USD
дитина 7-12 років - 25 USD.

7. Дельфінарій.
Відомо,  що  дельфіни  за  рівнем  свого  інтелекту  наближаються  до  людини. Спілкування  із  цими  чарівними  істотами  робить  приємність  як  дорослим,  так і  дітям. Тривалість  сеансу - 45  хвилин.
Орієнтовна  вартість екскурсії:
дорослий - 25 USD
дитина 7-12 років - 15 USD.

8. Човен із прозорим дном.
Для  аматорів  підводного  світу  ця  екскурсія - перший  етап  пізнання  дивних  морських  глибин.  Не  надягаючи  акваланг,  кожен  турист  зможе  помилуватися  різнобарвними  коралами,  зграйками  рибок, познайомитися  з  вигадливою  морською  флорою  й  фауною.  Тривалість  екскурсії - 1,5  години. У вартість входить обід.
Орієнтовна вартість екскурсії:
дорослий - 15 USD
дитина 7-12 років - 10 USD.
Наші рекомендації:
не забудьте взяти із собою паспорт (або ксерокопію), зручний одяг і взуття, речі для купання.

 
 
 
 
 
 
 
76   80  
79   696  
78   697  
Шарм-ель-Шейх Марса Алам і Ель-Кусейр
Хургада Сафага
Дахаб Таба і Нувейба
Ель Гуна Макаді та Сома Бей
 
Екскурсії з Шарм-ель-Шейха Екскурсії з Хургади
Монастир Св. Катерини. Палац "1000 і одна ніч"
Гора Мойсея й монастир св. Катерини. Коралові острови.
Кольоровий каньйон - Нувейба - Дахаб. Поїздка в Каїр
Національний парк Рас-Мохаммед. Поїздка в Луксор
Екскурсія в Петрові (Йорданія). Інші розваги
Монастир Св. Георгія й джерела Мойсея. Дайвінг в Хургаді
Дельфінарій.  
Човен із прозорим дном.  

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини