головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Словенії
Гірськолижні курорти  
про країну   1   2   3   4   5

Гірськолижний курорт Блед
Найбільш популярне місце відпочинку в Словенії в будь-який час року. Курорт має у своєму розпорядженні можливості для аматорів активного відпочинку й для тих, хто віддає перевагу тиші й спокій. Кожен знайде тут собі заняття для душі. Блед - це кліматичний і бальнеологічний курорт. Висота розташування озера над рівнем моря становить 501 м. Курорт виник ще в 1856 р., але широку популярність він придбав лише в наш час. Озеро Блед глибиною 31 м, довжиною 2 км, шириною 1 км створено Бохінським льодовиком і підживлюється теплими джерелами, прогріваючись улітку до 24 градусів. Воно замерзає лише в морозну зиму, утворюючи природну ковзанку. Також тут є й критий Льодовий зал, де можна ковзатися (прокат біля. 7 дол. США в день), а в Новий Рік проходить льодова вистава. Варто звернути увагу на той факт, що на курорті гарно розвинена як готельна, так і приватна туристична "мережа". Невеликі затишні котеджі на кілька родин, розташованих недалеко від озера, - ідеальна можливість для недорогого й комфортного відпочинку. Також зручним, з погляду інфраструктури є "локальність" розважальних місць. Пішохідна зона навколо озера досягає 6 км. Над озером піднімається стародавній замок ХI століття, де в цей час розташований історичний музей і національний ресторан. Для любителів далеких подорожей курорт пропонує відправитися в будь-яку точку Словенії. На території курорту туристи можуть займатись спортом. Для цього на Бледі є кілька тенісних кортів (прокат 3-6 дол. США).
Нюанси
+ Ідеальне місце для сімейного відпочинку й для аматорів відпочинку з комфортом. Це один зі світських курортів Словенії, куди приїжджають люди з різними запитами, але всі вони, незмінно, залишаються дуже задоволені. Розкішна природа в сполученні із цікавими пам'ятниками архітектури й термальних джерел.
- Навряд чи можна назвати гірськолижним курортом. Незважаючи на наявність у готелях термальних вод, лікувальні процедури ніде не пропонуються.
Гірськолижна інформація
На території курорту перебуває 1000-метрова гора для аматорів гірських лиж. Так само можна відправитися на автобусі, що включений у вартість ski-pass, на Бохинь, де є кілька десятків різноманітних спусків. Поруч із готелем "Гольф" розташований підйомник, що веде на трасу Стража.
Сезон: січень-лютий.
нижча точка катання: 503 м над у м
вища точка катання: 634 м над у м
перепад висот: 131 м
площа трас: 6 га
Кількість підйомників: 2
крісельні: 1
бугельні: 1
фунікулери: немає
Траси
Траса обладнана сніжними пушками й вечірнім висвітленням.
Загальна довжина трас: 1 км
чорні: немає
червоні: 500 м
сині: 500 м
для бігових лиж: 15 км
Додаткова інформація: лижна школа, установки для штучного снігу, при наявності абонемента на підйомник, вільний вхід на ковзанку. Більше підготовлені гірськолижники можуть їздити качатися на Бохинь - Вогел (36 км), Кобла (25 км), Затрнік (12 км), Поклюку (18 км), Краньску Гору (45 км), Крвавец (45 км), Сорішку Планіну (33 км). Безкоштовний автобус курсує по маршруті Блед - Кобла - Вогел.

ГОТЕЛІ

Гранд – отель Топлице****

Готель Гольф****

Готель Парк****

Гірськолижний курорт Бовець
  Курорт Бовець - самий високогірний курорт Словенії, висота піка "Канін" досягає 2548 м. Серед європейців і словенців курорт відомий, насамперед, своєю природою й зовсім неповторної по красі й чистоті рікою Соча. Його специфічне положення й відкрита убік моря долина надають особливе зачарування й розмаїтість цьому альпійському містечку. До фунікулера туристів доставляє автобус, він включений у вартість підйомників, далі піде фунікулер, а потім крісельний підйомник. На трасах є численні ресторанчики й кафе. Відстань від готелів до фунікулера - 900 метрів. Курорт є оптимальним для "просунутих" гірськолижників.Трасу "Крніца", наприклад, рекомендується проходити тільки в супроводі інструктора. Для тих, хто тільки що встав на лижі на курорті є спеціальний центр "Чезсоча", де жодна траса не перевищує 300 м, а перепад висот становить усього 100 м. Досвідчені інструктори допоможуть Вам і Вашим дітям вивчити ази гірськолижного спорту. Серед словенців курорт відомий, як місце для екстремального туризму: параглайдинг, сноуборд, спуск на санях, альпінізм по замерзлих водоспадах, рафтинг, каньйонинг. Пропонуються різні екскурсії по околицях і по країні.
Нюанси
+ Приголомшливий по красі й природних умовах, курорт. Оптимально для "просунутих" гірськолижників. Найвищі гори, самі складні траси, довгий період для катання. Гарні умови для починаючих гірськолижників.
- Маленьке, спокійне містечко, розташований в оточенні гір. Місць для вечірнього дозвілля досить мало, в основному це маленькі бари. Через сильні вітри в першій половині січня не буває снігу, тому катання починається тільки наприкінці січня.
Гірськолижна інформація
Сезон: грудень - травень, оптимальним уважається сезон: кінець січня - середина березня.
нижча точка катання: 980 м над у м.
вища точкака катання: 2300 м над у м.
перепад висот: 1200 м
площа катання: 60 га.
Кількість підйомників: 6
крісельні: 3
бугельні: 2
фунікулери: 1
Траси
Загальна довжина трас: 15 км
чорні: 4
червоні: 5
сині: 6
для бігових лиж: 15 км
Додаткова інформація: лижна школа (катання на гірських і бігових лижах, карвінг, телемарко, сноуборд), дитячий садок на снігу, катання на санках денне й нічне, сноуборд, катання по цілині, параглайдинг, лазанння по замерзлих водоспадах, рафтинг на снігу, прокат інвентарю.
ГОТЕЛІ

Готель Альп***

Готель Канін***

Гірськолижний курорт Бохінь
  Альпійське озеро льодовикового походження розташоване на висоті 525 м над рівнем моря, із трьох сторін оточене Юлійскими Альпами, входить до складу національного парку Триглав. Прекрасне місце для відпочинку в будь-який час року. Узимку це відомий гірськолижний курорт, а влітку тут прекрасні можливості для туристичних походів у гори, катання на велосипедах. Улітку вода в озері прогрівається до 24 градусів по Цельсію, що дає можливість купатися й загоряти. На курорті можна взяти на прокат велосипед за 20 $ добу. Постійно курсують рейсові автобуси до Люблян (6-7$ туди й назад). Гарний зв'язок із Бледом. Від всіх готелів ходить безкоштовний автобус до фунікулера, до лижної станції він піднімає за 10 хвилин. Від Люблян - 68 км, від Бледа 28 км. На курорті існують дві зони катання: гірськолижний центр Вогел і Кобла. Відстань між ними 12 км.
Характеристики вершини Вогел
Гірськолижна інформація
Сезон: грудень - квітень
нижча точка катання: 569 м над у м
вища точка катання: 1880 м над у м
перепад висот: 1311 м
площа катання: 78 га
Кількість підйомників: 9
крісельні: 4
бугельні: 4
фунікулери: 1
Траси
Загальна довжина трас: 18 км
чорні: 12 км
червоні: 4,5 км
сині: 1,5 км
для бігових лиж: 8 км
Додаткова інформація: лижна школа, школа бігових лиж, прокат гірськолижного встаткування, катання на санках (1000 м), сноуборд, телемаркт, нічне катання, дитячий садок на снігу, катання по цілині, зимовий парашютинг у тандемі, ряд закусочних і ресторанчиків.
Характеристики вершини Кобла
Гірськолижна інформація
Сезон: грудень - березень
нижча точка катання: 540 м над у м
вища точка катання: 1480 м над у м
перепад висот: 940 м
Кількість підйомників: 6
крісельні: 3
бугельні: 3
фунікулери: немає
Траси
Загальна довжина трас: 23 км
чорні: 1 км
червоні: 10 км
сині: 12 км
для бігових лиж: 13 км
Додаткова інформація: лижна школа, установки для штучного снігу, сноуборд, траса для спуска на санях (1000 м), ресторани й закусочні, тренувальна траса.
 
ГОТЕЛІ

Вілла Триглав ****

Готель Бохінь****

Готель Езеро****

Готель Під Воглом**
Готель Скі***

про країну   1   2   3   4   5
ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
 
466
467 469  
Любляна

Альпійські озера

Курорт озера Блед
Курорт озера Бохінь


Терми

Термальний курорт м. Порторож
Термальний курорт Шмарьєшке топліце
Термальний курорт Доленьске топліце
Термальний курорт Моравське топліце
Термальний курорт Рогашка Слатина
Термальний курорт Струнян
Термальний курорт Чатеж

Гірськолижні курорти
Гірськолижний курорт Блед
Гірськолижний курорт Бовец
Гірськолижний курорт Бохінь
Гірськолижний курорт Краньска Гора
Гірськолижний курорт Маріборское Похорье
Гірськолижний курорт Рогла / Терме Зрече

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини