головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Словенії
Терми   про країну   1   2   3   4   5  

Термальний курорт Шмарьєшке топліце
Курорт розташований у маленькому селищі серед зелених пагорбів на висоті 169 м над рівнем моря й на відстані 80 км від Любляни. Самітність курорту має свої переваги: чисте повітря, іонізоване через велику кількість водойм, що оточують це містечко, м'який предальпійский клімат із середньою температурою 10 градусів, джерело з мінеральною водою, температура 32 градуси. Лікувальні властивості води були підтверджені спеціальними медичними установами, і курорт одержав статус санаторно-курортного центру. Як і кожний словенський курорт такого плану, Шмарьєшке Топліце пропонує великий вибір спортивних і оздоровчих заходів: 4 тенісних корти, площадки для міні-гольфу, футболу, баскетболу, бігова доріжка, спортивний басейн, 2 критих термальних басейни, 10 масажних кабінетів, прокат гірських велосипедів, різноманітна екскурсійна програма (середньовічні монастирі, місто Нове Місце, знамениті броварні). В 5 км від курорту на березі ріки Крка розташований замок Оточец, де в умовах комфортабельного готелю можуть відпочити любителі старовини й розкоші.
Нюанси
"+" - Гарні реабілітаційні програми по профілі серцево-судинних захворювань. Цілодобовий контроль лікарів. Індивідуальні програми, які складаються за допомогою комп'ютера, на основі загального стану й після всебічного тестування й огляду лікаря.
"-" - На курорті немає російськомовного персоналу й лікаря, консультації відбуваються за допомогою гіда-перекладача.
Лікувальні фактори
Основний профіль курорту - серцево-судинні захворювання. Основними лікувальними факторами є вода мінеральних джерел, що містить двоокис вуглецю, магній і кальцій, натрій, залізо, марганець, аніони й слабкі електроліти; температура води 32° С.
Всі лікувальні програми складаються на основі функціональної діагностики, при якій визначаються ступінь безпечного фізичного навантаження. Для більшої ефективності програми, її виконання супроводжується обов'язковою поточною й заключною перевіркою в лікаря. Безпека забезпечується спеціальною апаратурою, що супроводжує роботу серця між виконанням програми й постійна чергова служба лікарів і медичного персоналу.
Крім класичних методів в останні роки застосовується також оксигенотерапія, що у значній мірі збільшує функціональність і сприяє зменшенню болю.
На курорті пропонується також комплекс заходів щодо загального загартовування Вашого організму. Тут розроблені спеціальні програми: антистрес, фітнесс, геріатрична профілактика (захист перед хворобами в похилому віці), програми схуднення, косметологія, оксигенаційні тренування.

ГОТЕЛІ

Готелі Шмарьета и КРКА****

Термальний курорт Доленьске топліце
 Бальнеологічний курорт розташований у долині ріки Крка серед лісу в оточенні гірського масиву, називаного Кочевський Ріг. Курорт уважається одним із самих найстарших, перші згадки про лікарню відносяться до 13 століття. М'який приальпійский клімат із середньою температурою повітря в липні від 20 до 22 градусів Цельсія, у січні від 0 до 2 градусів.
Ізоакротермальна вода ( 33 градуси), багата вуглекислим газом і в невеликому ступені мінералізована (кальцій, магній, гідрогенкарбонат).
Особливістю курорту можна назвати сполучення сучасного устаткування й новітніх медичних лікувальних програм з багатим історичним минулим.
Гості можуть вибирати між двома повністю реконструйованими готелями "Вітав" і "Кристал", з'єднаними критим переходом між собою й лікувальною частиною.
Для активного відпочинку й розваги своїх гостей Доленьске Топліце пропонує: три критих басейни (температура 36 градусів Цельсія), два відкритих басейни (27 градусів Цельсія), тенісні корти й школа тенісу, студія для заняття фітнессом, сауна, салони краси.
Для любителів проводити час на повітрі: доріжки для бігу, велосипед, панорамні польоти на спортивному літаку, спуск на байдарці по ріці, стрілянина з лука. Для бажаючих ознайомитися зі словенською культурою й історією: місто Нове місце, замок Оточец, Плетерье й багато інших цікавих місць.
У комплексі є аперитив бар, кафе, сувенірний магазин.
Поруч магазини, аптека, амбулаторія, пошта, перукарня, ресторани, кафе.
Нюанси
"+" - Гарна лікувальна база. Різноманітні лікувальні й профілактичні програми.
"-" - Немає російськомовного медичного персоналу, всі консультації проводяться при участі російськомовного перекладача. Курорт невеликий, досить вилучений від центра країни, не дуже великий вибір вечірніх розваг.
Лікувальні фактори
Основним профілем для санаторно-курортного лікування є лікування й реабілітація травм опорно-рухового апарата, а також лікування ревматичних захворювань.
До лікувальних властивостей курорту ставиться ізоакротермальна вода (28-36 градусів Цельсія), багата вуглекислим газом, а також кальцієм, магнієм, гідрогенкарбонатом.
Крім програм, спрямованих на лікування основних захворювань були розроблені спеціалізовані пакети для профілактики хворій у попереку, поліпшення постави для дітей. Розроблено спеціальний дієтичний комплекс харчування.
ГОТЕЛІ

Готелі Вітал і Кристал****


Термальний курорт Моравське топліце
  Курорт Моравське Топліце - це курорт, розташований у самій крайній крапці північно-східної частини Словенії, у регіоні Прекмурря, там, де гори м'яко переходять у Паннонську рівнину. В 1960 році тут велися розробки по видобутку нафти, але замість нафти були відкриті чотири цілющих джерела з високим змістом вільного й з'єднаного вуглекислого газу, а також реін'єкційна сверловина, по якій надлишок термомінеральної води вертається в надра землі. Курорт став дуже швидко розвиватися й на дійсний момент це досить великий лікувальний і туристичний центр. В 1981 був побудований готель "Термал", в 1991 готель "Гайда".
У липні 2000 року був побудований термальний комплекс "Терме 3000", загальною площею 5.000 кв.м. До послуг гостей: 21 водний басейн, розташовані на двох рівнях, кілька вишок для пірнання, гідромасажні установки, більші гірки, що працюють круглорічно, а також турецької, фінська сауни, солярій, фітнес центр. У готелю Гайда свій комплекс басейнів із саунами й тренажерним залом. У басейнах прісна вода, що підігрівається (28-32 градуса) і термомінеральна (34-40 градусів). Температурам термальної води в джерела 72 градуса.
На території курорту також можна знайти площадки для гольфу, великого тенісу, бадмінтону, волейболу, гандболу й футболу, стіл для настільного тенісу.
Любителям активного відпочинку: велосипед, спеціальні туристичні походи, а також спеціальні тури по "винним" дорогах, відвідування церкви м.Богойна, музеї під відкритим небом із предметами фольклорного промислу.
У комплексі для гурманів різноманітні ресторани: Таверна й Круглий ресторан, де по вечорах грає жива музика, піцерії, ресторани самообслуговування, кафе, бари, пивна, кондитерські.
У комплексі 5 конгрес залів, один великий розрахований на 150 чоловік і 4 маленьких на 30 чоловік.
Нюанси
"+" - Унікальна гіпертермомінеральна вода з високим змістом гідрогенкарбонату. Різнобічна спрямованість курорту. Безліч можливостей для активного відпочинку й купання в термальних басейнах.
"-" - Далекість від центральної частини країни, практично на границі з Угорщиною, не дуже багато можливостей для вечірнього відпочинку, немає російськомовного персоналу, тому всі консультації проходять при участі російськомовного перекладача.
Лікувальні фактори
Чотири термомінеральних джерела (глибина 1175 м - 1467 м) курорту мають дві особливості: гіпертермальність (температура 72 градуса) і наявність вільного й з'єднаного З2 (гідрогенкарбонатність).Так само курорт володіє реин’єкційною свердловиною, по якій надлишок термомінеральної води вертається в надра землі.Термомінеральна вода тонізує організм, має знеболюючу й заспокійливу дію, розширює судини й має фоточутливу дію на шкіру, що дозволяє підвищити засвоюваність вітаміну "Д".
ГОТЕЛІ

Готель Айда ****

Готель Термал****


про країну   1   2   3   4   5


ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
 
466
467 469  

Любляна

Альпійські озера

Курорт озера Блед
Курорт озера Бохінь


Терми

Термальний курорт м. Порторож
Термальний курорт Шмарьєшке топліце
Термальний курорт Доленьске топліце
Термальний курорт Моравське топліце
Термальний курорт Рогашка Слатина
Термальний курорт Струнян
Термальний курорт Чатеж

Гірськолижні курорти
Гірськолижний курорт Блед
Гірськолижний курорт Бовец
Гірськолижний курорт Бохінь
Гірськолижний курорт Краньска Гора
Гірськолижний курорт Маріборское Похорье
Гірськолижний курорт Рогла / Терме Зрече

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини