головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Словенії
Гірськолижні курорти  
про країну   1   2   3   4   5

Гірськолижний курорт Краньска Гора
  
Невелике містечко, недалеко від границі з Австрією. Курорт лежить у долині між Юлійскими Альпами й Караванками. Курорт просто ідеально підходить для відпочинку починаючих гірськолижників і батьків з дітьми. На курорті маса розваг для людей будь-якого віку. Є більярд, поруч нічний клуб, дискотека, кабаре, 2 казино. До Люблян - 87 км, до Травісіо (Італія) 12 км, до границі з Австрією 6 км. Курорт лежить на висоті 810 м над р м. Недалеко в Планіце проводиться чемпіонат світу зі стрибків із трампліна.
Нюанси
+ Зручне розташування готелів стосовно підйомників. Не потрібно користуватися автобусами. Різні рівні складності трас. Зручний для родин і компаній з різним рівнем катання. Розвинена інфраструктура, гарний вибір апре-ски.
- Один з найдорожчих курортів Словенії. У силу своєї популярності, шумновато.
Гірськолижна інформація
Сезон: грудень - березень
нижча точка катання: 810 м над у м.
вища точка катання: 1623 м над у м.
перепад висот: 813 м
площа катання: 125 га.
Кількість підйомників: 6
крісельні: 5
бугельні: 18
фунікулери: немає
Траси
Загальна довжина трас: 20 км
чорні: 2
червоні: 8
сині: 10
для бігових лиж: 40 км
Додаткова інформація: лижна школа, дитячий садок на снігу, катання на санках 5 км, нічне катання, сноуборд, альпінізм, прокат інвентарю, катання по цілині, лазання по замерзлих водоспадах, тренувальна траса, численні ресторанчики й закусочні на трасах.

ГОТЕЛІ
готель Альпіна*** готель Компас**** готель Ларікс****
готель Лек**** готель Присанк**** готель Шпік***

Гірськолижний курорт Маріборское Похорря
  Найпопулярніший і найбільший гірськолижний центр у Словенії. Довжина трас становить 64 км. Тут же перебуває Термальний центр Марібор, де ви зможете поправити здоров'я в термальних джерелах. Зручне розташування недалеко від міста Марібор, другого по величині міста в Словенії. Щороку в Маріборе проходять змагання з гірськолижного спорту на кубок світу. Дуже добре розвинена інфраструктура курорту дає можливість туристам знайти собі заняття по душі. Тут перебуває одна з перших, освітлених трас для нічного катання, побудованих у Словенії. Крім гірських лиж, на курорті пропонується 20 км обладнаних трас для бігу на лижах. Навіть, якщо зима видається малосніжна, на курорті із цією проблемою справляються за допомогою сучасного встаткування для штучного снігу. Сніжний покрив на курорті гарантується 100 днів у році. Увечері туристи можуть відвідати численні ресторанчики, кафе, дискотеки й інші розважальні центри або самостійно відправитися в Марібор. До міста курсує автобус - 10 хвилин. До міста 6 км, до Люблян 135 км.
Нюанси
+ Найбільший гірськолижний центр у Словенії. Прекрасна освітлена траса для вечірнього катання. Близьке розташування до міста дає додаткову волю у виборі вечірніх розваг. На курорті є термальні джерела. Кліматичні умови дозволяють снігу лягти ще на початку грудня й не танути до кінця березня, навіть при не дуже холодній зимі.
- Оскільки це найкращий центр лижного спорту, тут постійно проводяться різного роду змагання. Через це виникають проблеми із бронюванням готелів. Доводиться піклуватися про цьому заздалегідь.
Гірськолижна інформація
На території курорту перебуває 1000-метрова гора для аматорів гірських лиж. Так само можна відправитися на автобусі, що включений у вартість ski-pass, на Бохінь, де є кілька десятків різноманітних спусків. Поруч із готелем "Гольф" розташований підйомник, що веде на трасу Стража.
Сезон: грудень-квітень.
нижча точка катання: 336 м над у м
вища точка катання: 1347 м над у м
перепад висот: 1011 м
площа трас: 220 га
Кількість підйомників: 2
крісельні: 3
бугельні: 17
фунікулери: 1
Траси
Траса обладнана сніжними пушками й вечірнім висвітленням.
Загальна довжина трас: 64 км
чорні: 14 км
червоні: 20 км
сині: 30 км
для бігових лиж: 18 км нагорі Маріборського Похорья й 10 км на Орешкем Похорье.
Додаткова інформація: освітлена траса для нічного катання 4 км, установки для штучного снігу, дитячий садок на снігу, лижна школа, траса для спуска на санях - 800 м, траса для катання по цілині, школа катання на сноуборді, карвінгу й телемарка, численні ресторани й закусочні на трасах. Щотижневі розважальні програми.
ГОТЕЛІ

Готель Арена***

Готель Хабакук*****

Гірськолижний курорт Рогла / Терме Зрече
  Курорт Рогла/Терме Зрече розташований у північно-східній частині Словенії. Курорт складається із двох частин: Рогла й Терме Зрече. Відстань між однією й другою частиною 17 км. Ходить безкоштовний автобус 4 рази з ранку й 4 рази в другій половині дня. Розклад можна уточнити на рецепції готелів. Під час гірськолижного сезону організуються додаткові автобуси.
Терме Зрече: термальний лікувальний курорт з мінеральними джерелами. Розташований на висоті 395 м над р.м. Являє собою невелике селище зі своєю інфраструктурою, декількома готелями різних категорій і приватними апартаментами.
Центральну частину займає комплекс басейнів з термальною водою (температура 26-32 градуси), у басейнів є відкрита й закрита частини. Також є тренажерний зал, сауна - турецька й фінська.
Рогла: гірськолижний курорт, розташований на висоті 1517 м над у м. Невеликий курорт із досить гарною туристичною й гірськолижною інфраструктурою. Самий популярний у словенців і хорватів, відомий також, як місце проведення одного з етапів гірськолижного кубка і як тренувальна база спортивних словенських команд. На курорті є пушки для штучного снігу. На трасах багато закусочних і маленьких ресторанчиків. Тут також знаходиться один із найбільших у Словенії Олімпійських центрів, на території якого тренуються спортивні команди.
До послуг гостей: баскетбольні, футбольні, гандбольні, волейбольна площадки, площадка для гри в "сквош", настільний теніс, великий тренажерний зал, сауна, басейн.
Нюанси
+ Одне з місць у Словенії, де катання на гірських лижах можна сполучити з оздоровчими програмами. Різноманітні траси для катання.
- Далекість курорту Терме Зрече від Роглы, тому при вибору свого відпочинку краще заздалегідь визначитись, що ж Ви хочете більше: кататись або приймати лікувальні ванни. Поєднати одне й інше буде трохи проблематично. На Рогле всі готелі стоять на горі й при відсутності своєї машини проблематично добратися куди-будь.
Гірськолижна інформація
Сезон: кінець листопад-квітень
нижча точка катання: 300 м над у м.
вища точкака катання: 1517 м над у м.
перепад висот: 1217 м
площа катання: 90 га.
Кількість підйомників: 6
крісельні: 5
бугельні: 9
фунікулери: немає
Траси
Загальна довжина трас: 12 км
чорні: 2
червоні: 8
сині: 1
зелені: 1
для бігових лиж: 30 км
Додаткова інформація: лижна школа, дитячий садок на снігу, катання на санках, сноуборд, прокат інвентарю.

ГОТЕЛІ

Вілли Терме Зрече ****

Бунгало Габер****

Депаданс "Бриньє"***
Готель "Добрава"***/**** тель "Планя"**** отель "Рогла"***

про країну   1   2   3   4   5
ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
 
466
467 469  

Любляна

Альпійські озера

Курорт озера Блед
Курорт озера Бохінь


Терми

Термальний курорт м. Порторож
Термальний курорт Шмарьєшке топліце
Термальний курорт Доленьске топліце
Термальний курорт Моравське топліце
Термальний курорт Рогашка Слатина
Термальний курорт Струнян
Термальний курорт Чатеж

Гірськолижні курорти
Гірськолижний курорт Блед
Гірськолижний курорт Бовец
Гірськолижний курорт Бохінь
Гірськолижний курорт Краньска Гора
Гірськолижний курорт Маріборское Похорье
Гірськолижний курорт Рогла / Терме Зрече

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини