головна • контакт • мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел.
0351-234567
    0352-234567

 

Головна
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Екстремальний туризм
Бізнес тури
Візова підтримка
Корисно знати
     АВСТРІЯ
     АНДОРРА
про країну / курорти / тури
     БОЛГАРІЯ
     ГРЕЦІЯ
     ЄГИПЕТ
   ІТАЛІЯ
   КІПР
    МАЛЬТА
    ОАЕ
    ПОЛЬЩА
    ТУНІС
    ЧЕХІЯ
 
Курорти Словенії
Терми   про країну   1   2   3   4   5  

Термальний курорт Рогашка Слатіна
  
Курорт Рогашка Слатіна знаходиться на сході Словенії, на висоті 228 м над рівнем моря. Відстань від Люблян - 108 км. Завдяки унікальній мінеральній воді "Donat Mg" і прекрасному розташуванню, цей курорт уважається одним з найкрасивіших, відомих і професійно підготовлених лікувальних туристичних центрів у Європі. Перші згадки про цілющі властивості мінеральної води в Рогашке можна знайти в літописах за 1141 рік.
Поряд з лікувальними програмами на курорті велика увага приділяється спортивним і туристичним програмам.
У парку готелю до послуг гостей: міні-гольф, спортмайданчики, 5 відкритих і 4 критих тенісних корти, зал для сквоша. Недалеко від курорту перебуває центр верхівкової їзди, площадки для гри в гольф (у Рогашке й у Подчетртке), а в зимовий час- лижна траса з підйомником.
Крім лікувальних програм, гостям курорту пропонуються різні екскурсії: у монастир картезіанського ордена Плетерьє, у замок Кайфежев Град, на оленячу ферму й на скляний завод.
Нюанси
"+" - Універсальний курорт, що пропонує лікувальні програми для профілактики й реабілітації різних захворювань. Можливість сполучити санаторно-курортне лікування й діагностику. Медичний контроль цілодобово . Унікальна по цілющих властивостях мінеральна вода.
"-" - Курорт орієнтований саме на санаторно-курортні програми, тому вечірні розваги тут обмежені.
Лікувальні фактори
Основою лікування на курорті є природні фактори, тісно пов'язані з питвом мінеральної води, бальнеотерапією й дієтичним харчуванням, з 1985 року курорт зареєстрований як Центр для профілактики й відновлення організму у випадках гастроентерологічних захворювань і хвороб, пов'язаних з обміном речовин.
Одним з найважливіших переваг сучасної медицини є можливість вчасно розпізнавати й попереджати хвороби. У зв'язку із цим на курорті пропонуються спеціальні програми для профілактичного огляду, тут перебуває більше кількість загальних і спеціалізованих амбулаторій в області гастроентерології, кардіології, фізіотерапії, дерматології, психіатрії, гінекології, хірургії кровоносних посудин і пластичної хірургії. Для лікування й профілактики захворювань порожнини рота існує сучасна "Дентал-студіо".
Зовсім недавно на території курорту був побудований комплекс "Терме Рогашка", що складається зі зв'язаних між собою декількох басейнів з термальною водою, площею 860 кв. м, з температурою води 30-36 градусів Цельсія.
Захворювання
• хронічні хвороби печінки, жовчного міхура, жовчної протоки;
• хронічне захворювання стравоходу, шлунка й дванадцятипалої кишки;
• хронічне захворювання черевної слинної залози;
• захворювання тонкої й товстої кишок;
• постопераційна реабілітація шлунково-кишкового тракту;
• захворювання травної системи;
• цукровий діабет;
• підвищення рівня жиру в крові;
• підвищення рівня сечової кислоти в крові;
• ожиріння;
• остеопороз;
• анорексія неврозу;
• різні види порфирій;
• психосоматичні захворювання у вузькому змісті;
• реабілітація дегенеративних ревматичних захворювань;
• посттравматична реабілітація.

ГОТЕЛІ
готель Донат**** готель Сава**** готель Загреб****

Термальний курорт Струнян
Курорт розташований у спокійному й затишному куточку Струнянскої затоки, в 124 км від Люблян. Пропозиції курорту Струнян ґрунтуються на цілющій силі природи: морської води, кліматі, сольових грязях, а також на високій кваліфікації медичного персоналу й сучасному терапевтичному устаткуванні. Курорт "витягнувся" уздовж морського узбережжя на території величезного парку із хвойними й маслиновими деревами. Мікроклімат, для якого характерні дуже незначні коливання температури; 90 ясних днів у році й 2300 сонячних годин, невелика кількість опадів, морська вода надають оптимальні умови для кліматичного курорту.
Улітку можна купатися в теплому морі або відкритому басейні, узимку - у закритому олімпійському басейні з морською водою (температура 32 градуса) або в маленькому дитячому басейні або в трьох масажних басейнах. У готельному комплексі перебувають також турецька, фінська й інфрачервона сауни, солярій і біо-бар.
Любителів спорту й відпочинку зацікавлять 5 тенісних корту (два "освітлених"), площадки для баскетболу, пляжного волейболу, настільний теніс, міні-гольф, оренда велосипедів. Для тих, хто просто відпочиває, є можливість відвідати відомі словенські визначні пам'ятки: Липиця й кінний завод, Постойнская печера, Шкоціанська печера.
Нюанси
"+" - Оптимальний курорт для лікування й профілактики захворювань органів подиху, внаслідок м'якого клімату. Гарний готельний сервіс, численні лікувальні програми.
"-" - Не дуже вдалий пляж (велика галька й бетоноване покриття). Готель не дає знижку на розміщення однієї дитини з один дорослим, тому не завжди буває вигідно відпочивати в такій сполуці. Немає термальних басейнів.
Лікувальні фактори
Середземноморський клімат (незначні добові коливання температури, велика кількість сонячних днів у році, невелика кількість опадів). Удале сполучення сприятливих кліматичних умов і сольової затоки, що підвищує кількість аерозолів, місцева циркуляція повітря. Цілющими засобами є також морська вода й морські лікувальні грязі.
Захворювання
• бронхіальна астма
• хронічний обструктивний бронхіт
• емфізема легенів
• наслідку операцій грудної клітки й легенів
• хронічне запалення слинної залози й верхніх дихальних шляхів
ревматичні захворювання
• посттравматична й постопераційна реабілітація опорно-рухового апарату
• остеопороз
• неврологічні й нашкірні хвороби.
ГОТЕЛ
І

Готель Свобода****Термальний курорт Чатеж
  Курорт Терми Чатеж розташований на правом березі Сави, оточений лісовим масивом Гір’янці, що переходить на півночі в Бізельскі пагорби. Висота над рівнем моря становить 142 м, відстань від Люблян-100 км. Субальпійский клімат, м'які зими й помірковано жарке літо роблять цей курорт привабливим для відпочинку й лікування практично цілий рік. Як і багато словенських термальних курортів, лікувальні властивості Терме Чатеж відомі ще з 19 століття, а точніше з 1855 року.
Сьогодні, це один із самих великих словенських лікувальних курортів і другий по величині туристичний центр. Курорт являє собою ціле "місто", на території якого розташовані готелі, кемпінг, лікувальний центр, є навіть замок Мокриці. Тут панує зовсім особлива атмосфера старовини й вишуканості.
Для активного відпочинку й розваг своїх гостей: "Термальна Рів'єра" - зимового й літня 12000 кв. м. критого й відкритого басейнів з термальною водою, гірками-спусками, «джакузі», вирами, водоспадами, басейн із хвилями, масажними місцями й масажними соплами, повільною рікою, саунами, солярієм і т.д. У гостей є прекрасна можливість покататися на велосипедах, човні, пограти у великий і настільний теніс, баскетбол, волейбол на піску.
Організуються екскурсії на пів дня й на цілий день. Гостям пропонується оглянути Костаньєвіцу, Плетерьє, на туристичному поїзді проїхатися по винних дорогах, відвідати Любляну, Постойну, Блєд.
Нюанси
"+" - Гарний реабілітаційний курорт по профільних захворюваннях, пов'язанх з опорно-руховим апаратом. Спеціальні програми, що включають у себе, як бальнеологічні, так і фізіотерапевтичні процедури. Курорт приймає, у тому числі й інвалідів.
"-" - Внаслідок того, що курорт є великим туристичним центром і в літні місяці є альтернативним морю місцем відпочинку, на курорті дуже багато туристів і багато дітей. Кращий час для реабілітаційних програм січень - квітень і жовтень-грудень.
Лікування
Лікувальні фактори
Основний профіль даного курорту є профілактика й реабілітація захворювань опорно-рухового апарата. Лікувальними факторами курорту є акратогіпертермальні джерела з температурою від 41 до 61 градуси Цельсію, що містять калій, натрій, залізо, магній, сірчаний оксид, хлор, водневий карбонат, а також природні грязі.
Крім процедур, спрямованих на лікування й реабілітацію захворювань основного профілю, даний курорт пропонує до послуг своїх гостей: сеанси краси, школа для "схуднення", аккупунктурні масажі, лабораторні дослідження, ЭКГ, економетрія, функціональне тестування фізичної підготовки, стоматологічні послуги, спортивно-оздоровчі програми.
Захворювання
• запальні процеси ревматичних захворювань;
• дегенеративний і позасуглобний ревматизм;
• посттравматичний й постопераційний стан;
• реабілітація після онкологічних операцій;
• неврологічні захворювання;
• зайва вага.
ГОТЕЛІ
готель Здравилішче*** готель Замок Мокріце**** готель Терме****
готель Топлице****
про країну   1   2   3   4   5
ФОТОГАЛЕРЕЯ
 
 
 
 
 
466
467 469  

Любляна

Альпійські озера

Курорт озера Блед
Курорт озера Бохінь


Терми

Термальний курорт м. Порторож
Термальний курорт Шмарьєшке топліце
Термальний курорт Доленьске топліце
Термальний курорт Моравське топліце
Термальний курорт Рогашка Слатина
Термальний курорт Струнян
Термальний курорт Чатеж

Гірськолижні курорти
Гірськолижний курорт Блед
Гірськолижний курорт Бовец
Гірськолижний курорт Бохінь
Гірськолижний курорт Краньска Гора
Гірськолижний курорт Маріборское Похорье
Гірськолижний курорт Рогла / Терме Зрече

 

 

© "VIP-travel" Ternopil 2007

Всі права застережено.

Мапа сайту
Наша адреса:
м. Київ

тел. 0351-234567
e-mail: info@vip-travel.com.ua
З питань виготовлення сайтів звертайтесь за телефоном
 
 
Український портАл
Тут спілкуються українською
Каталог веб ресурсів Тернопільщини